husky
Źródło: youtube.com/ Rumble Viral

Husky usłyszał, że ma iść do swojej budy. Tak się oburzył, że aż przemówił ludzkim głosem

15 Września 2020

Husky to rasa, która lubi wyrażać emocje za pomocą głosu. Często szczekają, wyją i wydają różne inne dźwięki, które mają dobitnie pokazać właścicielowi, o co im chodzi. Ten psiak postanowił wyrazić niezadowolenie powodu komendy, jaką dostał. Tak się oburzył, że przemówił zupełnie jak człowiek.

Husky usłyszał, że ma iść do swojej budy. Wygodnie rozłożony na kanapie nawet nie chciał o tym słyszeć! Z początku postanowił więc udawać, że nic nie słyszy. Niestety, właściciel był nieugięty i długo prosił psa, by ten w końcu poszedł do swojego własnego domu. Gdy strategia z udawaniem głuchego nie zadziałała, husky postanowił wypróbować inną metodę i po prostu... powiedzieć panu, że nie jest zainteresowany swoją budą.

Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psyCzytaj dalej

Husky przemówił ludzkim głosem

Właściciel łagodnie, lecz stanowczo oznajmia psu, że najwyższy czas zejść z kanapy i pójść do jego własnego domu, czyli budy. Zakłopotany husky próbuje jednak odwieść go od tego pomysłu i po każdej prośbie pana postanawia mu odpowiedzieć! Użył do tego nawet ludzkiego języka - wydaje się, jakby za każdym razem swój przeciw wyrażał poprzez krótkie "nie" wypowiadane po angielsku. Właściciel musiał w końcu się poddać - ich rozmowa z daleka mogłaby rzeczywiście wydawać się dyskusją dorosłego z wyjątkowo upartym dzieckiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają
2. Niebywały widok psa przed i po adopcji. Nic bardziej pozytywnego dzisiaj nie zobaczycie

Husky: charakter

Psy husky rzeczywiście mogą wydawać się uroczo zadziorne, ale to tylko pozory. Ta rasa nie nadaje się dla niedoświadczonych właścicieli, którzy nie będą mieli czasu na długie i gruntowne treningi z psem. Husky mają dość trudny charakter - potrafią być uparte i niegrzeczne, jeżeli od małego nie zaszczepimy w nich posłuszeństwa. Możemy się tylko domyślać, że mężczyzna z filmiku nie zastosował odpowiedniej tresury i prawdopodobnie nie będzie mu łatwo żyć z psem, który tak uparcie ignoruje jego komendy! Musimy jednak przyznać, że wideo jest bardzo zabawne.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkanie w Krakowie kryło prawdziwy skarb. Wartość znaleziska wbija w fotel
  2. Pojechali do lasu, żeby wyrzucić psa. Włożyli go do reklamówki i zostawili
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz
  5. Zabrała szczeniaka do schroniska, by pomógł wybrać nowego członka rodziny. Wybór ją zamurował
  6. Tragedia nad polskim morzem. Nic nie dało się zrobić

źródło: youtube.com

Następny artykuł