Husky udaje niewiniątko
Źródło: Facebook/InsideHuskyWorld

Mężczyzna zapytał, kto tu zrobił bałagan. Reakcji husky się nie spodziewał

15 Kwietnia 2020

Husky lubią pogadać. Nie od dziś wiadomo, że zdarza im się wdać się w ożywioną dyskusję, a nawet pośpiewać. Jednak nikt nie spodziewał się, że są aż tak wygadane!

Mężczyzna o imieniu Paul wracał do domu. Był zmęczony po pracy, marzył o odpoczynku. Przekręcił klucz w zamku, otworzył drzwi do mieszkania i jego oczom ukazał się straszliwy widok. Cała podłoga została pokryta porwanym papierem. Mężczyzna wiedział, że musi posprzątać, ale najpierw odbył nietypową i bardzo emocjonującą dyskusję...

Psy rasy husky zrobiły bałagan

Sprawcami tego niecnego czynu były jego dwa psy rasy husky, Dakota i Phoenix. Psiaki dorastały ze sobą, wspólnie od szczenięcych lat psociły. Zwierzętom często udało się wychodzić obronną łapą z tarapatów. A jak było tym razem? Paul postanowił spytać się swoich psich przyjaciół, kto dokładnie był sprawcą bałaganu.

Niestety, czworonogi nie miały ochoty się przyznać do winy. Za każdym razem, kiedy Paul zadawał im pytanie, o to, kto nabroił, Dakota i Phoenix odszczekiwały mu odpowiedź. Żaden z psów nie chciał puścić pary, kto narozrabiał. Co więcej, czworonogi wydawały się być oburzone postawionymi im zarzutami i wyraźnie okazały swojemu właścicielowi, jakie mają zdanie na temat jego insynuacji.

Mężczyzna nie znalazł winnego popełnionego przewinienia. Elokwentna linia obrony Dakoty i Phoenixa oczyściła je z zarzutów.

Właściciel nagrał reakcję psów telefonem. Wideo umieścił w internecie, po czym posypały się same pozytywne komentarze. Reakcję psów rasy husky obejrzano ponad 5 mln razy! Niektórzy napisali, że zwierzęta szczekają jak... ptaki! Zgadzacie się?

Zobacz prześmieszny filmik, na którym psiaki zostały nagrane, jak kłócą się z właścicielem.

ZOBACZ ZDJĘCIA i FILM:

Husky to prawdziwe zawadiakiHusky to prawdziwe zawadiaki
Facebook/InsideHuskyWorld

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najmądrzejsze rasy psów. Możesz być zaskoczony
  2. Kot, który nie ma łapek. Nie do wiary, jak teraz się porusza
  3. Pies ukradł samochód i jeździł nim przez godzinę. Interweniowała policja
  4. Pies wiele dni czekał pod szpitalem. Historia, która wyciska łzy
  5. W zoo urodziły się niezwykłe kocięta. Przypominają bohaterów z "Gwiezdnych Wojen"
  6. Osierocone pitbulle trafiły do nowej matki. Reakcja suczki zaskakuje

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł