szczeniak husky
Źródło: youtube.com/MY DOGS

Szczeniak husky bardzo nie chce się myć. Dyskusja pieska z panią jest rozbrajająca

14 Listopada 2020

Husky słyną ze swojej gadatliwej natury - te czarnobiałe, puchate pieski wręcz uwielbiają odpyskiwać swoim właścicielom i godzinami kłócić się o każdą rzecz, jaka im się nie podoba. Temu szczeniaczkowi nie w smak była kąpiel, którą zaproponowała mu pani. Postanowił więc dać znać jej i wszystkim dookoła, że nie życzy sobie mycia.

Husky bardzo nie spodobał się pomysł jego pani, polegający na umyciu go. Choć wiadomo, że większość psów nie lubi kąpieli, każdy broni się przed nią trochę inaczej. Ten szczeniaczek wytoczył wszystkie działa, jakie przyszły mu do głowy, by przekonać właścicielkę, że wchodzenie do wanny pełnej wody to nie najlepszy pomysł.

Intruzi weszli do domu. Widząc, kto ich stamtąd wypłoszył, trudno się nie zaśmiaćIntruzi weszli do domu. Widząc, kto ich stamtąd wypłoszył, trudno się nie zaśmiaćCzytaj dalej

Husky nie chce się myć

Na krótkim filmiku, który obejrzały już miliony internautów z całego świata, widzimy, jak właścicielka małego szczeniaczka husky pyta go, czy chce się umyć. Jak można się było spodziewać, odpowiedź jest przecząca.

Szczeniak upewnia się, że pani na pewno go zrozumiała, po każdym jej pytaniu poszczekując lub warcząc. Jego urocze szczeknięcia naprawdę brzmią jak wypowiadane po angielsku "nie!".

Za pieskiem siedzi drugi szczeniak, najpewniej jego brat, on jednak nie jest tak odważny. Tylko jeden husky odpowiada na każde słowo pani, a gdy to nie pomaga, próbuje też innych metod.

Szczeniak odwraca się, udając, że nie słyszy pytania, ziewa, wykręca i robi wszystko, by kąpiel nie doszła do skutku! Właścicielka oczywiście stara się być surowa - nie jest to jednak łatwe, kiedy ma się przed sobą słodycz w czystej postaci. Naprawdę ciężko będzie zrobić cokolwiek wbrew woli tego uroczego husky!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dalmatyńczyk miał zostać mamą 3 szczeniaków. Ale gdy zaczął się poród, wszystkim opadły szczęki
2. Gwiazdor "Złotopolskich" i "Miodowych lat" został ojcem. Wiemy jak dziś wygląda życie Omara Sangare
3. Spaniel miał na sobie 2,5 kg skołtunionego futra. Jego transformacja zapiera dech

Nagranie z reakcji szczeniaka

Wideo obejrzało prawie 7 milionów osób. Internauci oczywiście trzymają stronę pieska - nie da się odmówić mu uroku i siły przebicia! W komentarzach aż roi się od postulatów, by może rzeczywiście tym razem odpuścić szczeniakowi kąpiel.

- Szczeniak zdecydowanie ma mocne argumenty za tym, żeby się nie myć!

- Szczeniak: Hipotetycznie mówiąc, powiedzmy, że biorę kąpiel, a potem powiedzmy, że hipotetycznie kładę się na twoim łóżku po kąpieli.
Czy zgodziłbyś się, że twoje łóżko będzie mokre i nie możesz na nim spać? Zgadzamy się co do tego, prawda - dlatego nie powinienem się kąpać.

- Sam miałem się wykąpać, ale ten szczeniak przekonał mnie, żebym tego nie robił.

- Szczeniak z tyłu jest sprytniejszy... Po prostu siedzi bezczynnie i pozwala swojemu bratu wykonać całą pracę...

- Drugie szczenię myśli: "Nie mówi do mnie. Więc nie muszę się kąpać"

Filmiki z udziałem psów odmawiających mycia się niemal zawsze stają się hitem. Trudno się nie zgodzić z tym, że wideo z malutkim husky jest naprawdę przesłodkie. Nic dziwnego, że znalazło swoich fanów na całym świecie!

ZOBACZ WIDEO:

Labrador wie, że zrobił coś złego. Nagrano najbardziej urocze przeprosiny na świecieLabrador wie, że zrobił coś złego. Nagrano najbardziej urocze przeprosiny na świecieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Pełny lockdown i godzina policyjna całą dobę. Kolejne państwo w Europie wprowadza restrykcje dla podróżnych
  3. Czy masz lampę solną w domu? Wiele osób nie wie, że popularna ozdoba jest śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt, lepiej uważać
  4. Dlaczego sierść na czole kota układa się w literę "M"? Rozwiązanie legendarnej zagadki może Cię zaskoczyć
  5. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  6. Skrócą podróż pociągiem z 3 godzin do 30 minut. Niewiarygodna technologia Koreańczyków, Polskę przejechałbyś w godzinę

źródło: dailypet.buzz

Następny artykuł