koteczek
Źródło: intsgaram/lilothehusky

Husky zobaczył umierającego małego kotka pod drzwiami. Niezwykłe, co zrobił

14 Sierpnia 2020

Husky był w drodze na spacer ze swoją właścicielką. Nagle pod drzwiami domu, para zobaczyła kilkutygodniowego kociaka, który zdecydowanie nie był w najlepszej formie. Kotek ledwo żył, potrzebował natychmiastowej pomocy. Kobieta wiedziała, co musi zrobić, jednak nie spodziewała się, jak zachowa się jej pies.

Husky o imieniu Lilo okazał się zwierzakiem o wielkim sercu. Nie tylko w stosunku do swojej właścicielki, ale i zwierząt, które potrzebują wsparcia. Dla czworonoga nie liczy się gatunek innego zwierzęcia. Wie, że każdemu trzeba pomóc, niezależnie od tego kim jest ta osoba. Kiedy psiak wychodził na spacer ze swoją opiekunką zatrzymał się przy drzwiach wskazując na małego kotka. Pani bała się, co zwierzę może mu zrobić. Maluch i tak cierpiał, widać było, że jest od krok od przejścia na drugi świat. Wtedy wydarzyło się coś niezwykłego, co wpłynęło na rodzinę. Kobieta może tylko się cieszyć, że ma tak cudownego psiego przyjaciela.

Owczarek niemiecki bardzo się przestraszył, gdzie był jego właściciel? Bezcenna reakcja psiakaOwczarek niemiecki bardzo się przestraszył, gdzie był jego właściciel? Bezcenna reakcja psiakaCzytaj dalej

Husky został mamą dla kota

Husky błagalnym wzrokiem zaczął prosić opiekunkę, aby zabrała małego kotka do domu. Chwilę później przytulał zwierzę, próbował je ogrzać, chciał zrobić wszystko, aby postawić je na nogi. Kiedy kotek zaczął czuć się lepiej, kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Kocie dziecko próbowało napić się mleka od psa. Nie chciało odejść od niego nawet na moment. Uznało, że jest jego matką.

Kotek otrzymał na imię Rosie i zaczął dochodzić do siebie. Po tygodniu opieki, która polegała na przytulaniu i lizaniu, mruczek zaczął samodzielnie chodzić. Kotka nie odstępowała husky nawet na krok, ale szybko stało się jasne, że nie jest to jedyny pies w domu. Właściciele mieli jeszcze 2 psy tej samej rasy. Te również zaakceptowały nową przyjaciółkę.

DZISIAJ GRZEJE:1.Tatry. Skandaliczne zachowanie turysty. Zabrał przerażonego psa na Orlą Perć (WIDEO)
2. Mężczyzna próbował kopnąć bezbronnego psa. Wszystko zarejestrowała kamera

Kotka zamieszkała w domu z 3 psami rasy husky, wszyscy się zaprzyjaźnili. Właścicielka założyła im konto na Instagramie lilothehusky, gdzie ich życie obserwuje już blisko 500 tys. osób. Nie da się ukryć, że zdjęcia zwierzaków są super słodkie. Nie zawsze psy z chęcią dogadują się z mruczkami i odwrotnie. Jednak tutaj nikt nie ma z tym żadnego problemu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Mother’s Day!????????

Post udostępniony przez ????Lilo ????Infinity & ????Rosie (@lilothehusky)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Liczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?
  2. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
  3. Dlaczego koty mruczą? Powody mogą Cię zaskoczyć
  4. Jaką rasą kota jesteś? Quiz powie prawdę o Tobie
  5. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz
  6. Wracają patrole na polskiej granicy. Mogą zostać już na stałe

Źródło: wamiz.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł