husky i niemowlę
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Niemowlę podeszło do wielkiego husky. Matka natychmiast chwyciła za telefon

11 Listopada 2020

Husky są jedną z najpopularniejszych ras na świecie. Ludzi uwielbiają te urocze olbrzymy, które z radością odpowiadają im na pytania, czy stroją fochy w sposób, za który po prostu nie można się gniewać. Właścicielka tego wielkiego psiaka przedstawiła mu swoje dziecko, a reakcję nagrała i udostępniła w sieci.

Husky może nie wydaje się najlepszym kompanem dla dziecka - jest duży, energiczny i często hałaśliwy. To nie zniechęciło jednak kobiety, która spodziewała się dziecka. Gdy jej maluch przyszedł na świat, musiała ostrożnie przedstawić go psu. Psy potrafią być zazdrosne o nowych członków rodziny, więc odpowiednie przygotowanie psa na pojawienie się dziecka jest kluczowe.

Adoptowany pies bez przerwy warczał na drzwi. Wtedy jego pani odkryła porażającą prawdęAdoptowany pies bez przerwy warczał na drzwi. Wtedy jego pani odkryła porażającą prawdęCzytaj dalej

Husky i niemowlę

Filmiki z husky w roli głównej cieszą się ogromną popularnością. Wielkie, czarnobiałe psy o zabawnym usposobieniu są idealnymi bohaterami krótkich klipów, które zdobywają miliony wyświetleń. Podobne powodzenie mają w serwisach internetowych urocze nagrania z małymi dziećmi. A połączenie słodkiego psa z małym dzieckiem, po prostu musi stać się hitem.

Tak też stało się w tym przypadku. Mama 7-miesięcznego dziecka musiała wykonać świetną robotę w łączeniu roli mamy i psiej mamy. Udało jej się nagrać, jak maluch podchodzi do ogromnego psiaka, a po chwili dzieje się magia.

Łagodny olbrzym i jego malutki kompan to duet idealny. Na nagraniu widzimy, jak dziecko i husky siedzą razem na podłodze salonu i bawią się w najlepsze. Pies najwyraźniej zdaje sobie sprawę z różnicy rozmiarów, ponieważ każdy jego ruch jest bardzo delikatny. Z kolei niemowlę z radością przytula psa, daje mu buziaki i łapie go za puchate łapki i grzbiet.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewał
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Zabawa dziecka i psa

Widzimy, jak zwierzak i jego mały przyjaciel wspólnie turlają się po ziemi, a cierpliwy husky grzecznie znosi wszystkie nieprzemyślane ruchy dziecka - łapki w nosie i pyszczku, opieranie się na jego głowie i tym podobne próby nawiązania przyjaźni. Widać, że mama w ogóle nie boi się o bezpieczeństwo dziecka i ufa psu, który jest wyjątkowo delikatny i, mimo że pewnie chciałby już sobie pójść i zająć się czymś innym, pozostaje przy boku chętnego do zabawy dziecka.

Komentarze internautów, jak można się spodziewać, są wypełnione zachwytami. Komentujący zwracają uwagę na ostrożność psa i gratulują mamie takiej udanej dwójki. Widać, że w przyszłości świetnie się dogadają i z pewnością mają przed sobą masę przygód!

ZOBACZ WIDEO:

Pies bardzo nudził się sam na podwórku. Rozprawił się z nudą w genialny sposób, nagrano jego zabawęPies bardzo nudził się sam na podwórku. Rozprawił się z nudą w genialny sposób, nagrano jego zabawęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. z
  4. Niedźwiedź pod Warszawą? Miał przebiec drogę kierowcom, podejrzana kolizja
  5. Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyć
  6. Zamknął owczarka w walizce i wyszedł z domu. Nikt nie mógł przewidzieć, co stanie się później
  7. Wszystko co osiągnął, jest zasługą kobiet. Niepełnosprawny Fabian w mocnych słowach o wyroku TK
  8. Zauważyłeś u siebie niepokojący objaw? Wypij syrop z buraka, podajemy najlepszy przepis

źródło: webniusy.pl

Następny artykuł