pies i dziecko
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się

10 Sierpnia 2020

Husky to zazwyczaj spokojne i łagodne czworonogi. Czasem jednak nie potrafią zapanować nad swoimi emocjami. Szczególnie, gdy w ich domu pojawia się nowy, niespodziewany gość. Psy bywają zazdrosne o to, że przestają być oczkiem w głowie swoich właścicieli. Kiedy pewne małżeństwo przyszło do domu z pociechą, nie było pewne, jak ich ukochany pies zareaguje na niemowlę.

Husky został przedstawiony noworodkowi. Zwierzęta często instynktownie czują, że powinny się opiekować ludzkimi dziećmi. Psy takie jak dogi, boksery czy amstafy uważane były za świetne nianie dla ludzkich maluchów. Wiele czworonogów wychowywanych od małego z pociechami swoich właścicieli nawiązuje z drobnymi ludźmi bardzo bliską wieź. Często nie chcą odstępować ich nawet na krok. A jak było w tym przypadku?

Romantyczny spacer na plaży zamienił się w koszmar. Pokazali zdjęcia swoich stóp, straszny widokRomantyczny spacer na plaży zamienił się w koszmar. Pokazali zdjęcia swoich stóp, straszny widokCzytaj dalej

Husky nieufnie podszedł do noworodka

Na filmiku zamieszczonym na YouTubie widzimy, jak pan wprowadza psa do domu, po raz pierwszy od momentu, kiedy pojawił się tam noworodek. Zwierzak od razu wyczuł, że coś się zmieniło. Być może poczuł ekscytację swojego właściciela czy też nowy zapach na swoim terytorium. Opiekun uznał, że lepiej nie spuszczać go od razu ze smyczy. Zwierzak mógł zareagować agresją na nieznaną sytuację. Dla pewności postanowił, że pierwszy kontakt odbędzie się w kontrolowanych warunkach. Podekscytowany pies podszedł do swojej pani, trzymającej dziecko na ręku. Od razu zauważył nowego człowieka. Przez kilkanaście sekund obwąchiwał dziecko z każdej strony, próbując zrozumieć kim jest bobas. Po chwili odsunął się na kilka kroków, jakby dumał.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Husky zaakceptował nowego członka stada

Pies cały czas merdał ogonem, co zazwyczaj stanowi dobry znak. Właściciele powiedzieli mu, że to ich nowo narodzona córeczka Lilly. W końcu, zwierzak doszedł do wniosku, że pojawienie się dziecka to powód do radości. Zaczął biegać i skakać po całym pokoju, na przemian kładąc się i wstając, nie wiedząc co zrobić z rozpierającymi go emocjami. Husky robił piruety w miejscu, w psim języku to oznaka wielkiej radości. Psiak był tak zdeterminowany, by zrobić dobre wrażenie na nowym członku rodziny, że nie potrafił od razu podejść i się przedstawić. Kilka razy zbierał się do tego, po czym zawracał, by schować się za stolikiem do kawy i lepiej przemyśleć, jakie chce zrobić pierwsze wrażenie. Z relacji opiekunów wynika, że Husky pokochał małą dziewczynkę jak własną siostrę.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc

Źródło: youtube.com

Następny artykuł