Husky nie mógł wydostać się z wody
Źródło: YouTube.com/Viral Press

Husky wpadł do wody i nie mógł się wydostać. Ratunek przyszedł w samą porę

8 Września 2020

Husky razem z innymi psami chodził w okolicach wody, w której pływały ryby. W pewnym momencie ciekawski pies wpadł do zbiornika i nie mógł się wydostać. Zbiegły się inne zwierzęta, które zaczęły nerwowo stać. W końcu nadeszła pomoc, jednak pies nieźle się wcześniej namęczył.

Husky, który wpadł do wody to dwuletni pies o imieniu Selfie. Wszystko wydarzyło się w Tajlandii. W budynku znajdował się ozdobny basen z rybkami, a zwierzęta chodziły wokół niego. Jeden z psów wpadł do wody, a inne zaczęły nerwowo się zachowywać. Selfie nie był w stanie sam wyjść z basenu. Na szczęście nadeszła pomoc.

York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyYork całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyCzytaj dalej

Husky wpadł do wody. Potrzebna była pomoc

Pies husky stracił równowagę nad basenem i wpadł do wody. Zaczęły się chwile grozy, ponieważ nie był w stanie wyjść z wody samemu. Położył łapy na brzegu i nerwowo zaczął ruszać tylnymi łapami. Zbiegły się pozostałe zwierzęta, które były w budynku. Również zaczęły zachowywać się nerwowo. Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniu z monitoringu. Film opublikowano na platformie YouTube, można go zobaczyć niżej.

Choć film jest bez dźwięku, można domyślić się, że pozostałe psy zaczęły szczekać. To miało zapewne sprawić, że właściciel psów zorientował się, że coś się dzieje. Po kilku dłuższych chwilach grozy wreszcie pojawił się i spokojnie wyciągnął z wody psa. Nagranie na YouTube obejrzało ponad 900 tysięcy osób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatki
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku

Internauci zauważyli w komentarzach, że warte uwagi jest zachowanie pozostałych psów. Według nich widać, jak zwierzęta próbują pomóc Selfie. Widać w ich zachowaniu zakłopotanie i nerwy. Inni twierdzą, że właściciel psa był niezwykle spokojny. Mogłoby to oznaczać, że to nie pierwszy raz, kiedy któreś ze zwierząt wpadło do basenu.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  2. Dlaczego kot przewraca się na plecy na twój widok? To ważny komunikat
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Dramat w Kołobrzegu. Wszystko widzieli. Mrozi krew w żyłach

źródło: Youtube.com/Viral Press

Następny artykuł