husky rzucił się na kobietę
Źródło: twitter/d_slavica

Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

7 Września 2020

Husky wykręcił swojej właścicielce niezły numer podczas wspólnego plażowania. Niesforny szczeniak bardzo zainteresował się jej kostiumem kąpielowym i postanowił go sobie przywłaszczyć. Wszyscy wokół przyglądali się zabawnej szarpaninie, obstawiając, jak się ona zakończy. Wystarczył jeden zły ruch, a kobieta najadłaby się wielkiego wstydu. Do sieci trafiły nagrania.

Husky powszechnie bardzo łatwo przywiązuje się do swojego właściciela, ponieważ jest psem stadnym, dlatego najchętniej nie odstępowałby go nawet na krok. Odpowiednie szkolenie pod okiem behawiorysty pozwala na wyuczenie psiaków podstawowych komend tak, aby pozostawały lojalne i posłuszne swoim opiekunom, gdy Ci mówią stanowcze "nie". Odpowiednie ułożenie zwierzaka sprawia, że zabieranie go w miejsca publiczne nie sprawia najmniejszego problemu. Jednakże, młode husky mają to do siebie, że są bardzo ciekawe i bywają uparte. Zdarza się, że niektóre z ich niewinnych zabaw mogą przerodzić się w sytuacje, których właściciele woleli by uniknąć. Przykładem tego jest sytuacja z plaży, gdzie kobieta była zmuszona walczyć ze swoim pupilem o... bikini!

Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy celKtórego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy celCzytaj dalej

Husky próbował rozebrać swoją panią

Pewnego słonecznego dnia oczy wszystkich plażowiczów były skierowane ku pewnej kobiecie, która szarpała się ze swoim czworonogiem. Nie chodziło jednak o wyszarpanie mu z pyska znalezionej w piasku kanapki czy zabawę przy użyciu gryzaka. Stawka była bardzo wysoka, bo chodziło o kostium kąpielowy, który kobieta miała na sobie! Niegrzeczny czworonóg zaparł się łapami i z całej siły próbował zerwać kobiecie biustonosz. Dla szczeniaka była to zapewne świetna zabawa, choć z pewnością jego pani wolałaby uniknąć publicznego obnażenia swoich wdzięków. Jeden z plażowiczów nagrał to przezabawne wydarzenie i opublikował w sieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go podsklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Dziewczynki nagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecznagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecz

Na wideo można zauważyć, że szczeniak rasy husky siedzi tuż obok opalającej się kobiety, która ma na sobie zawiązywane bikini. Troczki od biustonosza, które zwisały na jej plecach musiały wyjątkowo spodobać się małemu czworonogowi, który niewiele myśląc, chwycił za nie zębami i za wszelką cenę nie chciał puścić. W każdej chwili niegrzeczny szczeniak mógł pozbawić jej góry od kostiumu kąpielowego. Ich zacięta potyczka trwa przez kilka sekund, a właścicielka nie jest w stanie powstrzymać śmiechu. Czy kobieta odzyskała swój kostium? Tego już nie wiemy, gdyż wideo się urywa. Cóż, nie ma co się złościć na niesfornego husky'ego, przecież dla niego to tylko niewinna zabawa!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
  2. Niewyobrażalnie skrzywdził własnego psa, "bo stracił pracę". Teraz odpowie przed sądem
  3. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  4. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  5. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli

źródło: pl.sputniknews.com

Następny artykuł