Psy próbują obronić swojego właściciela
Źródło: screen z youtube/milperthusky

Chciał zobaczyć, czy husky obronią go przed niebezpieczeństwem. Zachowanie psów może zastanawiać

3 Czerwca 2020

Husky odpoczywały na kanapie, kiedy właściciel po raz kolejny wpadł na genialny pomysł. Tym razem postanowił przebrać się za kosmitę, a dokładniej udawał, że potwór go porywa! W tak niecodziennym kostiumie mężczyzna wszedł do salonu i zaczął krzyczeć. Czy psy ruszyły my na pomoc? Wideo zdecydowanie trzeba zobaczyć.

Właściciel psów rasy husky dodał kolejny filmik, od którego ciężko się oderwać. Wcześniej pokazywaliśmy Wam reakcję husky na dzikie zwierzę czy filmik jak pies próbuje delikatnie obudzić dziecko. Tym razem przyszedł czas na zachowanie trzech psów, gdy właściciel jest atakowany. Czy zwierzaki pomogły opiekunowi, który krzyczał z całych sił? Reakcja zwierząt na potwora została nagrana, a wideo jak zawsze opublikowano w sieci, gdzie w ciągu miesiąca obejrzano je już ponad 4 mln razy.

Psy husky zobaczyły potwora

- Cześć wszystkim! Ale zabawnie wygląda ten kostium, hahaha. On wygląda jakby był prawdziwy. Popłakałem się później ze śmiechu, kiedy zobaczyłem to wideo. Psy były bardzo zdezorientowane, nigdy nie widziałem, aby tak zareagowały - napisał opiekun czworonogów pod filmikiem zamieszczonym na stronie YouTube.

Psiaki z początku wydawały się nieco zdezorientowane. Totalnie nie wiedziały jak mają się zachować widząc właściciela w dziwnym przebraniu. Czy zielony stwór naprawdę go zaatakował? A może to kolejny żart, których w tym domu były już wiele? Okrzyki mężczyzny z pewnością nie ułatwiały sprawy. Jak pozbyć się stwora, aby opiekun wyszedł z tego cało?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pożegnanie z ukochanym pupilem. Dlaczego zwierzęta odchodzą za Tęczowy Most?

2. Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy spojrzał na jego ogon, zrozumiał co się stało, nie mógł powstrzymać łez

Wideo na kanale milperthusky jak zawsze zgromadziło wielką widownię, która zakochała się w reakcji psiaków. Coś czujemy, że opiekun zwierzaków jeszcze długo nie zakończy swojej działalności. Ma głowę pełną pomysłów. Husky nigdy nie będą miały z nim nudno. Zobaczcie reakcję zwierząt, która skradła serca fanów. My jesteśmy zachwyceni. A Wy?

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

HUSKYZ początku husky nie wydały się zainteresowane
screen z youtube/milperthusky

HuskyCzy pomogły opiekunowi?
screen z youtube/milperthusky

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zostawiła dziecko z psem, nagle usłyszała głośny płacz. Kamery nagrały, co zrobiło zwierzę
  2. Poprosili weterynarza o uśpienie agresywnej suczki. Kiedy lekarz zbadał psa, odkrył prawdę
  3. Mężczyzna zachorował na wiele tygodni. Kiedy wyzdrowiał, doszło do wzruszającego spotkania z psem
  4. Niemowlę zasnęło na gigantycznym psie. Potraktowało je jak poduszkę
  5. Pogoda na dziś: 3 czerwca. Jak przygotować się na spacer z psem?
  6. Usłyszał ciche skomlenie ze studni. Kiedy zajrzał do środka, przeraził się widząc w środku małego psa

Źródło: youtube.com

Następny artykuł