Husky chciał wyrazić swoje niezadowolenie
Źródło: instagram/ramseythehusky

Husky zezłościł się i zaczął rozmawiać. Właściciele nie mogli powstrzymać śmiechu, jest nagranie

3 Maja 2020

Husky to urodzeni śpiewacy. Udowodnił to pies o imieniu Ramsey, który zaczął w piękny sposób próbować rozmawiać z właścicielami.

Psy rasy husky są znane ze swojej muzykalności. Bywają dość głośne, uwielbiają "rozmawiać" z syrenami, alarmami i innymi hałasami. Czasem potrafią godzinami wyć, komunikując się z innymi czworonogami. Dzięki temu są popularne w sieci – internet jest pełen filmów prezentujących wokalne umiejętności husky.

Husky wdał się w dyskusję

Znaleźliśmy wideo o tytule "talking husky puppy" na platformie YouTube. Jego bohaterem jest mały husky, który zaczął "rozmawiać" z opiekunami. Efekty są piorunujące!

Mały Ramsey, 8-tygodniowy szczeniak, wydał z siebie bardzo dziwny dźwięk, który prędzej przypomina płacz niemowlęcia niż skowyt dużego psa. Husky poczuł instynkt łowcy i chciał wcielić się w miniaturowego wilka. Gdy usłyszał dźwięki wycia, sam zapragnął zademonstrować swoje wokalne zdolności. Choć trudno nazwać te dźwięki prawdziwym wyciem do księżyca, to nikt nie odbierze szczeniakowi niebywałego uroku. Mały husky wygląda tak, jakby był zdenerwowany na samego siebie, że jeszcze nie potrafi "rozmawiać" jak dorosłe psy.

Należy pamiętać, że Ramsey ma tylko 8 tygodni. To naturalne, że jego organizm nie jest jeszcze przystosowany do wydawania potężniejszych i niższych dźwięków. Choć bardzo chciałby brzmieć dorośle, to husky musi pogodzić się z tym, że jeszcze nie będzie w stanie wyć pełnią sił.

- Kiedy powiedzieliśmy mu, by przestał podkradać jedzenie z cudzych misek, Ramsey po prostu się rozgadał. Wyglądał tak, jakby był na nas wściekły, że nie pozwalamy mu jeść więcej niż inne psy! – opowiada Kayla Cagnola, właścicielka rozmownego husky'ego.

DZISIAJ GRZEJE:1. Golden retriever próbował przechwycić jedzenie dziecku. Komiczne nagranie podbiło serca internautów
2. Suczka myślała, że grozi jej niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Zdała sobie sprawę, że jest inaczej

Opublikowany film szybko zyskał ogromną popularność. Pod filmem jest wiele zabawnych komentarzy:

- Aby zrestartować psa, należy wcisnąć zielony guzik i przytrzymać go na 3 sekundy – czytamy w komentarzu.

Co ciekawe, Kayla opublikowała film z Ramseyem 2 lata później. Okazało się, że husky cały czas próbuje wejść na odpowiednie tony. Ciężko przy tych próbach powstrzymać się od śmiechu. Zobaczcie!

ZOBACZ FILMY:

Zobacz drugie wideo na youtube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało
  2. Jak uchronić psa w czasie kwarantanny przez koronawirusa? Lepiej nie robić jednej rzeczy w domu
  3. Właścicielka nie chciała finansować leczenia suczki. 13-letnia Dorotka pilnie szuka nowego domu
  4. Porzucili psa w schronisku i poprosili o uśpienie. Powód nie mieści się w głowie
  5. Zwierzęta mogą umrzeć z głodu. Wolontariusze ze schroniska błagają o pomoc
  6. Golden retriever próbował przechwycić jedzenie dziecku. Komiczne nagranie podbiło serca internautów

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł