husky i pani
Źródło: youtube.com/K'eyush The Stunt Dog

Chciała sprawdzić reakcję husky, kiedy zasłabnie. Wszystko nagrała ukrytą kamerą

2 Września 2020

Husky został poddany przez swoją panią trudnemu sprawdzianowi. Chciała zobaczyć, jak zareaguje, gdy będzie jej groziło poważne niebezpieczeństwo. Liczyła, że gdy uda, że zasłabła pies spróbuje wezwać do niej pomoc lub ją ocucić . Czworonóg wpadł jednak w panikę. Zaczął biegać w kółko, przy okazji wyrywając jej przypadkiem włosy. Kobieta po spięciu ich podjęła drugą próbę.

Husky próbował zareagować w odpowiedni sposób. Nie był jednak szkolony do takich zadań. Nie wiedział, co się dzieje. Zwierzak zrobił, co było w jego mocy, jednak w żaden sposób nie udało mu się wesprzeć swojej pani w opresji. Pies szkolony do opieki nad osobami niepełnosprawnymi zapewne poradziłby sobie lepiej. Biorąc pod uwagę działanie pod presją i brak odpowiedniego treningu, działanie psa można uznać za poprawne. Jeśli właściciele włożyliby w to odrobinę wysiłku, mogliby mieć w domu prawdziwego psiego ratownika.

Uratował kota z głową zablokowaną w puszce. Zwierzak go pogryzł, jednak po chwili zmienił zdanieUratował kota z głową zablokowaną w puszce. Zwierzak go pogryzł, jednak po chwili zmienił zdanieCzytaj dalej

Husky próbował pomóc swojej pani

Zwierzak miał masę dobrych chęci. Co miał jednak zrobić, jeśli nikt nigdy nie wytłumaczył mu jak ma reagować w takich sytuacjach? Szukał w domu kogoś, kto mógłby pomóc jego pani. Działania podjął dość szybko. Być może nie rozumiał, czemu druga obecna w pomieszczeniu osoba nie podejmuje żadnych działań, jedynie nagrywając jego zachowanie. Husky przeszkodził jednak swojej pani w przeprowadzeniu tego testu. Biegnąc po pomoc pociągnął ją mocno za włosy. Kobieta nie wytrzymała i wydała z siebie krótki krzyk, co zdradziło jej podstęp. Nie powinna jednak mieć pretensji do psa. Poniekąd wykonał swoje zadanie, udało mu się ją ocucić. Choć sposób w jaki to zrobił może postawiać wiele do rzeczenia, skutek został osiągnięty.

DZISIAJ GRZEJE:1.Psy walczą o miejsce na kanapie. Jeden z nich uknuł sprytny plan, rozbrajające wideo
2. Nowe obostrzenia w Polsce. Zakaz wstępu rodziców do szkół, maseczki dla każdego dziecka
3. Chihuahua nie mógł opanować szczęścia. Za chwilę miał poznać noworodka, wzruszające

Husky został poddany drugiej próbie

Jego pani nie była jednak usatysfakcjonowana rezultatami pierwszej próby. Postanowił spróbować jeszcze raz. Nie doceniła jednak intelektu swojego pupila. Husky nie dał się nabrać drugi raz na ten sam podstęp. Pies wydaje się doskonale wiedzieć, że jego właścicielce nie zagraża żadne prawdziwe niebezpieczeństwo. Tym razem nie ruszył się, patrzył po prostu na dziwne zachowanie swojej opiekunki. Kobieta nie zniechęciła się. Postanowiła spróbować jeszcze raz innego dnia. Znów symulowała omdlenie i upadek. Być może przeceniała swoje umiejętności aktorskie, ponieważ tym razem również nie udało jej się przekonać psa, że coś jej zagraża. Jej upór przeniósł jednak rezultat. Gdy przez jakiś czas się nie poruszała pies podszedł sprawdzić czy nic jej nie dolega. Nie przejął się za bardzo brakiem reakcji z jej strony, przeszedł do przeglądania sprzętów w pokoju. W pewnym momencie zaczął po prostu lizać ścianę. Swoje wysiłki kobieta skwitowała stwierdzeniem "Przynajmniej raz spróbował mnie uratować, doceniam to nawet jeśli wyrwał mi połowę włosów z głowy!"

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze błagają o pomoc, 30 kociaków potrzebuje pilnej pomocy. Sytuacja jest fatalna
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Właściciel spytał dwóch husky, kto zrobił bałagan. Psy postanowiły przemówić
  4. Chwyciła wielkiego tygrysa za nieprzyzwoite miejsce. Wszystkim pochwaliła się w sieci
  5. Złowili rybę, radość nie trwała długo. Już po chwili walczyli o zdobycz z ogromnym rekinem
  6. Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadła

źródło: youtube.com

Następny artykuł