Husky na spacerze
Źródło: youtube/Betonet Channel

Wyszedł na spacer z psem rasy husky, nagle rzuciły się na nich pitbulle. Straszne, co stało się dalej

1 Września 2020

Husky spacerował ze swoim panem po mieście. Pies szedł blisko nogi, miał smycz, był opanowany i pewny siebie. Nagle w stronę psa i właściciela zaczął biec pitbull, który wyglądał na wściekłego. Mężczyzna próbował zatrzymać psa ręką, jednak na nic się to zdało. Pitbull rzucił się na przerażonego husky!

Husky w ogóle nie był przygotowany na to, co stało się po kilku sekundach. Pitbull rzucił się na niego, a za chwilę dołączył do niego kolejny pies tej samej rasy! Właściciel husky próbował odgonić agresywnego czworonoga, kiedy obok niego pojawił się trzeci niebezpieczny pies. Sytuacja była bardzo dynamiczna i niebezpieczna. Już po chwili pojawili się opiekunowie psów, którzy również starali się odciągnąć od siebie zwierzęta, niemniej jednak nie było to takie proste.

Znaleźli na działce 8 małych szczeniaków. Pomimo skromnych możliwości nie odwrócili od nich wzrokuZnaleźli na działce 8 małych szczeniaków. Pomimo skromnych możliwości nie odwrócili od nich wzrokuCzytaj dalej

Pitbulle rzuciły się na husky

Walkę psów nagrała ukryta kamera, a wideo szybko przedostało się do sieci. Internauci są oburzeni, że właściciele nie upilnowali swoich czworonogów. Psy powinny mieć kagańce lub założoną smycz. W przypadkach zwierząt, które uznawane są za agresywne, opiekunowie nigdy nie powinni zapominać o akcesoriach. Można nawet ubierać zwierzaka zarówno w szelki jak i kaganiec. Każdy pies może się nam zerwać ze smyczy, jednak nawet jeśli dojdzie do takiej sytuacji, nie możemy dopuścić, aby kogoś skrzywdził.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Mył okna na wysokości. Nagle po drugiej stronie zobaczył tygrysa

Nie wiadomo, co stało się z husky oraz czy odniósł jakieś obrażenia. Filmik kończy się na ucieczce husky i gonitwą 2 pitbulli za nim. Mamy nadzieję, że właściciel odnalazł ukochanego czworonoga, któremu nic się nie stało. Przypominamy, że to opiekun zwierzaków zawsze ponosi odpowiedzialność za swojego pupila. Niezależnie od tego czy zwierzę zaatakuje człowieka, psa czy też małego kota. Nigdy nie powinno dochodzić do takich sytuacji.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze błagają o pomoc, 30 kociaków potrzebuje pilnej pomocy. Sytuacja jest fatalna
  2. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. TVP przeszło same siebie. Widzowie piszą o wpadce, jakiej jeszcze nie było

Źródło: youtube

Następny artykuł