Małżeństwo
Źródło: youtube/hannahayl

Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystości

16 Września 2020

Hannah Aylward i Shane Burcaw powiedzieli sobie "tak". Kilka dni temu zakochani wyznali sobie miłość przed urzędnikiem i bliskimi i stali się małżeństwem. Ich związek od samego początku budzi sporo emocji, ponieważ mężczyzna urodził się z rdzeniowym zanikiem mięśni, nieuleczalną chorobą genetyczną. Dla pary niepełnosprawność youtubera nie ma jednak żadnego znaczenia. Starają się wieść normalne życie, dzieląc się nim w mediach społecznościowych. To właśnie przez social media dowiedzieliśmy się o ślubie youtuberów, na którym nie zabrakło ich ukochanego psa, który skradł całe show.

Hannah i Shane są parą od 4 lat. Youtuberzy zaręczyli się w czerwcu 2019 roku, o czym poinformowali swoich obserwujących na Instagramie. "Nie mogę w to uwierzyć, jestem bardzo szczęśliwa, że spędzę resztę życia z tak cudowną osobą. Kocham Cię Shane" - pisała Hannah na Instagramie. Słowo się rzekło i 15 miesięcy później youtuberzy wyznali sobie miłość w swoim domu w Minneapolis. W skromnej ceremonii udział wzięła najbliższa rodzina. Ślubu udzielił im urzędnik za pośrednictwem aplikacji Zoom.

Najbardziej niechciany pies w schronisku znalazł bratnią duszę. Ich wspólna historia wzrusza do łezNajbardziej niechciany pies w schronisku znalazł bratnią duszę. Ich wspólna historia wzrusza do łezCzytaj dalej

Hannah i Shane wzięli ślub

- W piątek 4 września poślubiłam miłość mojego życia. Nie mieliśmy wielkiego wesela jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealnie. (...) Shane i ja nie możemy się doczekać, żeby uczcić to wydarzenie osobiście z naszymi rodzinami gdy to będzie bezpieczne, ale póki co - jesteśmy mężem i żoną! I to jest najważniejsze. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że zostałam żoną najwspanialszego mężczyzny, jakiego znam - napisała Hannah w sieci.

Z całego świata posypały się gratulacje dla nowożeńców, ale nie zabrakło również krytyki. Wiele osób stwierdziło, że youtuberka jest z mężczyzną dla sławy lub pieniędzy. Shane jest niepełnosprawny od 2 roku życia i porusza się na wózku inwalidzkim. Z powodu przykurczu i stopniowego zaniku mięśni jego ciało jest wykrzywione. Mężczyzna nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie. Para nie przejmuje się jednak krytyką ze strony obcych osób. Nie chce tracić czasu i energii na opinie innych, którzy ich nie znają. Zamiast tego woli skupić się na sobie i ich nowym życiu, dzieląc się szczęściem, jakie ich otacza. Okazuje się jednak, że nie każdy w rodzinie je "podziela". Mowa tu o psie, który skradł całe show na zdjęciach z uroczystości!

DZISIAJ GRZEJE:1. Weszli do kurnika i zdębieli. Kury zaczęły znosić niebieskie i zielone jajka
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Pies gwiazdą ceremonii

Hannah i Shane są właścicielami goldendoodle lub labradoodle (para nie jest pewna rasy) o imieniu Chloe. Ich ukochany zwierzak często towarzyszy im na zdjęciach i filmikach, ma nawet swoje konto na Instagramie! Chloe jest prawdziwą gwiazdą, obserwuje ją blisko 14 tys. osób. Psiaka nie mogło oczywiście zabraknąć na uroczystości rodziców. Ale coś nam się wydaje, że zwierzak nie był zadowolony z wielkiego zamieszania.

- Nikt nie był mniej entuzjastyczny z naszego ślubu niż Chloe. Jej minka? Straszna! - napisała Hannah w sieci, dodając, że oczywiście kochają zwierzaka niezależnie od tego, jaki wyraz pyszczka zrobił na ich ślubnym zdjęciu.

- Ona była zła, ponieważ cała uwaga nie była skupiona na niej. Haha, gratulacje kochani - pisali internauci pod zdjęciem ślubnym.

Zobaczcie uroczy wraz pyszczka zwierzaka. Prawda, że jest świetny?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Little did she know, I was using full tongue.

Post udostępniony przez Shane Burcaw (@shaneburcaw)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Whether you’re a poodle or a pug or even a fancy-prancy Pomeranian, there’s one thing you need to know: this is my Human Sheen and he’s one of the best Humans I ever did meet.⠀ ⠀ The first education I will give you about him is that if you want a Special Treat from him you need to do your very best Sit. Human Sheen will give you a million treats every day if Human Harnar isn’t watching to tell him NO. But he only gives them to pups that do a most perfect Sit and Wait. If any of you need Sitting tips, I can even teach you if I have time between Walks and watching The Squirrels.⠀ ⠀ Another education about My Human is actually basically a Top Secret. Believe it or not, Human Sheen has a mystery plate of never-ending snacks right below his feet! All day long, Human Harnar gives Human Sheen a hundred bites of his Human Food, and if I wait very calmly and quietly and don’t even act like I’m watching, sometimes a little or big morsel will miss his chomper and fall down to the plates that are for his feet to sit on. If I race over to him quick enough, I can usually nibble it up before they even notice! It’s no wonder they call Human Sheen’s big machine his “Meal Share.”⠀ ⠀ The last education of Human Sheen is that he does his Walking a little differently from Human Harnar. For his Walking, he uses his Meal Share to move around the house or to go into The Outside. He rides in the car just like me and he can even chase me around which sometimes makes me extremely freak out a little bit. I love it most when he parks next to me and says “Good Chloegirl, I love you Chloegirl.”⠀ ⠀ I don’t know why but that always just makes me want to nuzzle him.

Post udostępniony przez Chloe Aylward-Burcaw (@chloesayspetme)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podarowała bezdomnemu kawę i bajgla. Gdy wychodziła, wręczył jej kawałek papieru. Wtedy wszystko stało się jasne
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psy
  4. Najbardziej niechciany pies w schronisku znalazł bratnią duszę. Ich wspólna historia wzrusza do łez
  5. Wiewiórka nagle "odleciała". Wideo wbija w fotel
  6. Władze zdecydowały. Na południu Polski wszystko się zmieni. Nie ma odwrotu

Źródło:papilot, instagram

Następny artykuł