Agnieszka Woźniak-Starak się uśmiecha
Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Gwiazda TVN-u przyłapana w doborowym towarzystwie. Uśmiech na jej twarzy mówi wszystko, jest zakochana

12 Czerwca 2020

TVN może się pochwalić licznym gronem gwiazd, które współpracują z popularną stacją. Jedna z nich, Agnieszka Woźniak-Starak, umieściła się na swoim koncie na Instagramie urocze zdjęcie. Co więcej - gwiazda nie pozuje do fotografii sama. Jest w doborowym towarzystwie, uśmiech widoczny na twarzy prezenterki mówi sam za siebie - Agnieszka Woźniak-Starak jest po uszy zakochana w swojej partnerce...

Agnieszka Woźniak-Starak słynie ze swojego zamiłowania do zwierzaków. Znana w całej Polsce gwiazda telewizji i radia, angażuje się w pomoc organizacjom pro zwierzęcym oraz sama opiekuje się liczną grupa psiaków. Mało kto wie, że psy to nie jedyna pasja gwiazdy - okazuje się, że prezenterka uwielbia jeździć konno.

Gwiazda przyłapana w doborowym towarzystwie

Kinga Rusin, która również znana jest ze swojej miłości do zwierzaków, zrobiła Agnieszce piękne zdjęcie - widać na nim, jak szczęśliwa gwiazda przytula jedną ręką postawną, zadbaną klacz. Na twarzy prezenterki maluje się wyraz ogromnej radości i czułości - gołym okiem widać, że Aga czerpie ogromną przyjemność zarówno z jazdy konnej, jak i obcowania z pięknymi czworonogami.

Psy królowej Elżbiety II. Wszystko o corgi, które miały swoich służącychPsy królowej Elżbiety II. Wszystko o corgi, które miały swoich służącychCzytaj dalej

Na Instagramie Agnieszki można zobaczyć wiele zdjęć, na których uwiecznione zostały jeździeckie wyczyny gwiazdy. Poza tym, Woźniak-Starak dzieli się z fanami również tym, w jaki sposób czyści kopyta swoim podopiecznym oraz dba o nich na każdym kroku. Miłość, oddanie i pasja dziennikarki są niesamowite! Gwiazda TVNu może być przykładem dla wszystkich celebrytów w tym, jak dobrze i w słusznym celu wykorzystać swoją popularność.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Horoskop chiński: tygrys, szczur, smok, a może bawół? Zwierzę zdradzi prawdę o Tobie

2. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania

Jak myślicie - więcej "znanych i lubianych" powinno promować w mediach społecznościowych dobre traktowanie zwierzaków oraz adopcje? Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat jest zaangażowana w nagłaśnianie działań organizacji pro zwierzęcych i sama daje przykład tego, jak należy traktować milusińskich. Jakie inne gwiazdy też kochają zwierzaki i dzielą się swoim uczuciem z fanami?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Psy zakradły się do pokoju dziecka. Rodzice nie dowierzali, gdy obejrzeli nagranie z ukrytej kamery
  3. Pies znalazł w ziemi ogromną kulkę. Właściciel zamarł, kiedy usłyszał jej syczenie
  4. Wrzucili kocięta do metalowej beczki. Nie miały szans na przeżycie
  5. Dziewczynka zbliżyła twarz do pitbulla. Rodzice nie zdążyli zareagować
  6. Kobieta poprosiła husky o zmianę miejsca. Reakcja zwierzaka jest bezbłędna

Następny artykuł