chrzanowska
Źródło: TRICOLORS/East News

Gwiazda "Adama i Ewy" 18 lat temu wyjechała z kraju. Teraz opiekuje się czworonogami

15 Stycznia 2021

Katarzyna Chrzanowska blisko dwie dekady temu zniknęła z show biznesu. Ewa Werner z serialu „Adam i Ewa” wyjechała z kraju po śmierci męża. Gwiazda przeprowadziła się z córkami do Francji, obecnie mieszka w Hiszpanii. Czym zajmuje się Chrzanowska? Okazuje się, że pomaga zwierzakom!

Katarzyna Chrzanowska wyprowadziła się z Polski w 2003 roku. Od tego czasu sporadycznie można było zobaczyć ją na ekranie. Aktorce zdarzało się przyjąć gościnne role, m.in. w serialach „Samo życie”, „Pensjonat pod Różą” czy w „Kryminalnych”. Jednak gwiazda nie pojawiała się na ściankach. Ostatnio w polskiej produkcji wystąpiła w 2015 roku (też nieduże role).

Chrzanowska - co teraz robi?

- Nigdy się aktorstwa nie porzuca i zawsze do aktorstwa tęsknię. Czekałam później, po moim serialu, na ciekawe propozycje, ale tych propozycji nie było. Nie miałam na tyle charakteru, żeby sobie sama wymyślić coś na siebie zawodowo, więc ja ciągle jakby jestem otwarta na propozycje - pod warunkiem, że to będą propozycje ciekawe - powiedziała aktorka we wtorkowym Dzień Dobry TVN.

Aktorka po śmierci męża przeniosła się do Paryża, a od 2015 roku mieszka w Hiszpanii. W rozmowie z dziennikarzami ww. stacji wyznała, że zawsze chciała mieć dom z widokiem na morze. W nowym miejscu czuje się dobrze, spotkała dużo życzliwych ludzi. Aktorka wraz z partnerem prowadzą biznes tzw. Med & breakfast, czyli oferują noclegi ze śniadaniem. Gości jest pełno!

W międzyczasie Chrzanowska oddaje się również pasji związanej ze zwierzakami. Aktora pomaga kotom i psom.

- Ja się śmieję, że jestem taką matką karmiącą trochę. Że jest to taki moment w moim życiu, gdzie wydawało mi się, że dzieci swoje wychowałam, a teraz przyszła pora na inne dzieci. I ja ciągle się troszczę o moich przyjaciół (...) - dokarmiam psy, koty i wszystkich sąsiadów - powiedziała.

Nikt nie chciał adoptować wyżła ze Nikt nie chciał adoptować wyżła ze "świńskim ryjem". Dopiero minutę przed uśpieniem stało się niewiarygodneCzytaj dalej

Dalsze plany na życie

Gwiazda nie planuje długo zostać w Andaluzji. Zamierza wkrótce się przenieść, jednak nie wiadomo jeszcze, gdzie.

- Działam spontanicznie i czasami jestem zagubiona, bo nie wiem, w jakim to kierunku idzie, ale jakoś tak zawsze podpieram się intuicją (...) Staram się nie denerwować, ale myślę, że trzeba żyć odważnie - podsumowała Chrzanowska.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródła: Onet.pl

Następny artykuł