Marcelina Zawadzka pływa z rekinami
Źródło: instagram/marcelina_zawadzka

Polska gwiazda pływała z rekinami. Do wody założyła sukienkę

20 Marca 2020

Marcelina Zawadzka wybrała się na wakacje, gdzie zdecydowała się skorzystać z tamtejszej atrakcji. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nurkowała z rekinami. Do wody założyła przezroczystą sukienkę.

Od kilku dni Marcelina Zawadzka dzieli się z internautami zdjęciami ze swojej podróży. Prezenterka "Pytania na Śniadanie" uwielbia zwiedzać i odkrywać nowe miejsca, tym razem padło na słoneczne Bahamy. Gwiazda lubi aktywnie spędzać czas na urlopie i z chęcią korzysta z oferowanych atrakcji. Tym razem dała się przekonać na pływanie z niebezpiecznymi rekinami! Zobaczcie!

- Wiecie, ze mam wiele marzeń ... ??☄️???? jednym z nich, którym chyba jeszcze sie z Wami nie dzieliłam jest nurkowanie z rekinami ? będąc na Bahamach dowiedziałam się, że można wejść do wody gdzie rekiny dosłownie ocierają się o nasze nogi.? Chwila wahania, ale znacie mnie ? Nie wybaczyłabym sobie gdybym nie spróbowała. Nie powiem, było trochę strachu na początku, ale radość, że przełamałam swój strach była większa ?????? Niesamowite uczucie, adrenalina +100!!! - napisała na Instagramie.

Internauci pochwalili Marcelinę za odwagę, ponieważ z pewnością nie była to łatwa decyzja. Gwiazda sfotografowała się też z tamtymi świniami, które kąpią się w wodzie i są jedną z atrakcji turystycznej. Podobnymi fotkami wcześniej chwalili się m.in. Krzysztof Piątek czy Anna Wendzikowska.

Pływanie ze świnami - gdzie?

Kąpanie się z dzikimi świniami na Bahamach stało się modne w 2009 roku za sprawą jednego z amerykańskich fotografów, który opublikował zdjęcia zwierząt w sieci. Zdziwiło go to, że świnie na swoją kąpiel wybierają wodę a nie błoto. Karaibska Wyspa szybko stała się bardzo popularnym miejscem i została okrzyknięta Wyspą Świń.

W tym samym miejscu można też popływać z rekinami, które jak przekonywała swego czasu żona Krzysztofa Piątka, Paulina nie gryzą i są bardzo łagodne. Podobno zwierzęta w dotyku są jak kamienie. Ciekawe, czy to prawda?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus u psów i kotów. Czy zwierzęta mogą zachorować?
  2. Nietypowa akcja warszawskich strażaków. Pomogli wielkiej słonicy
  3. Kobieta odnalazła ukochanego kota po roku. Potrzebowała wsparcia, aby sprowadzić mruczka
  4. Policja znalazła pitbulla porzuconego na śmietniku. Pies cierpiał
  5. Biały kot skradziony ze schroniska w Warszawie. Sprawa trafiła na policję
  6. Most psich samobójców zabił już ponad 600 czworonogów. Opiekunowie drżą na myśl o spacerze po nim

Źródło: Instagram

Następny artykuł