pies na grobie
Źródło: youtube.com/Toastie

Lojalny pies leży na grobie właścicielki. Mimo wielu próśb nie ma zamiaru go opuścić

9 Września 2020

Grób właścicielki stał się dla psa pomnikiem jej pamięci. Suczka została nagrana, jak podczas wizyty na cmentarzu nie jest w stanie oderwać się od miejsca pochówku swojej pani. Córka zmarłej nagrała całe zajście i udostępniła wzruszające nagranie, które obejrzały setki tysięcy internautów.

Grób właścicielki przypominał suczce o jej obecności. Gdy jej ukochana pani zmarła, psina pogrążyła się w żałobie. Wideo zostało nagrane podczas składania kwiatów przez nową panią suni - córkę zmarłej oraz jej męża. Właścicielką suczki o imieniu Deta była 86-letnia kobieta, która była bardzo przywiązana do psa. Jednak, mimo iż nowa właścicielka wiedziała, jak bardzo Deta kochała panią, nie spodziewała się takiego zachowania na cmentarzu.

Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widokMieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widokCzytaj dalej

Grób przypominał psu o właścicielce

Na nagraniu widzimy, jak psina leży prawie na samej płycie nagrobnej i mimo nawoływań nowej właścicielki, córki zmarłej, nie zamierza ruszyć się z miejsca. Suczka ma spuszczoną głowę i spogląda spode łba na panią, która kilka razy próbuje przekonać ją do udania się do auta. Po chwili pies nareszcie wstaje, a zachęcony pochwałami właścicielki i jej męża, przechodzi kilka kroków. Jednak w połowie drogi do samochodu, zatrzymuje się. Słyszymy, jak właściciel próbuje przekonać suczkę: Deta, musisz wrócić z cmentarza. Jednak sunia jest nieugięta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Psy były przekonane, że ich właściciel się topi. Natychmiast przystąpiły do akcji, niesamowite wideo

Pies czuje obecność właścicielki

Pies przez chwilę siedzi w miejscu i wyraźnie zastanawia się, co zrobić. Po kilku sekundach zawraca i udaje się z powrotem na grób właścicielki. Kładzie się, dokładnie tak samo jak poprzednio i zerka na oniemiałych właścicieli. Słychać, jak córka zmarłej mówi tylko

- Mój Boże... Chce mi się płakać.

Udostępnione w sieci wideo podbiło serca internautów. Stanowi kolejny dowód na to, jak empatycznymi i inteligentnymi towarzyszami są psy. Nowa właścicielka suczki napisała dłuższy post, w którym wyjaśnia żałobę psiny.

- Deta należała do mojej matki przez pięć lat, odziedziczyłam ją po jej śmierci. Moja mama miała 86 lat, kiedy zmarła i rzadko opuszczała dom. Deta była jej stałą towarzyszką. [...] Ten grób, obok którego leży Deta, należy do mojego ojca i matki. Nadal widać świeżą ziemię na grobie mojej mamy. [...] Deta była bardzo cicha, kiedy przyjechaliśmy, co jest nietypowe. Mój mąż musiał iść i podnieść ją z grobu, aby zmusić ją do powrotu z nami - czytamy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
  2. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  3. Jechała autostradą, gdy zobaczyła jak ktoś wyrzuca coś z auta. Kobieta błyskawicznie zareagowała
  4. Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Czarny scenariusz spełnia się w Gdyni. Każdego dnia jest coraz gorzej

źródło: youtube.com

Następny artykuł