metamorfoza psa
Źródło: Twitter - Lindsay Martin

Zaprowadziła goldendoodle do fryzjera. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, nie uwierzysz

4 Września 2020

Goldendoodle mógł pochwalić się piękną, bujną czupryną. Psiak, który jest mieszkanką golden retrievera i pudla miał kręconą sierść, która wyglądała zjawiskowo. Jego właściciela postanowiła zabrać jednak czworonoga do fryzjera. Efekt? To trzeba zobaczyć!

Goldendoodle został ostrzyżony na bardzo krótko! Fryzjer planował zgolić psu włosy z tułowia, ale zostawić je na czubku głowy. Właścicielka zgodziła się, po czym sama nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Kobieta uśmiechnęła się do siebie, zabrała zwierzaka do domu i oczekiwała na to, co powiedzą jej dzieci. Wszak goldendoodle w ogóle nie przypominał już siebie. Ciężko było w nim rozpoznać puchatą kuleczkę. Pies zmienił się w wyżła z czupryną!

Co stanie się kiedy kot spotka lisa? Nagranie wbija w fotelCo stanie się kiedy kot spotka lisa? Nagranie wbija w fotelCzytaj dalej

Goldendoodle bez włosów

Kiedy córka kobiety wróciła do domu, nie mogła uwierzyć. Zrozpaczona wykonała zdjęcia psiakowi i umieściła je na Twitterze. Metamorfoza psa stała się viralem! Wszyscy internauci przecierali oczy ze zdziwienia, byli w szoku, co fryzjer zrobił zwierzęciu.

- Moja mama właśnie odebrała psa od fryzjera i powiedziała, że chciał zostawić mu czuprynę na głowie. Jestem zdruzgotana - napisała Lindsay Martin na Twitterze.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowała
2. Andrzej Duda postawił sprawę jasno. Padł właśnie apel do wszystkich Polaków
3. Kangur uwięził psa. Mężczyzna stanął oko w oko ze zwierzęciem, aby go uratować

Psiak Wembly został gwiazdą internetu i w ogóle się nie dziwimy. Z pewnością jego fotkę pokazywali inni właściciele psów tej rasy fryzjerom ku przestrodze. Sierść odrośnie, ale ciężko się przyzwyczaić do nowego wyglądu psa. Na całe szczęście Wembly wydawał się być zadowolony z metamorfozy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę
  2. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater, Polacy we łzach
  3. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
  4. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci
  5. Mężczyzna rzucił się na ratunek psu, który wpadł do przerębli. Nagle lód załamał się pod nim
  6. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat

źródło: wamiz

Następny artykuł