owczarek i golden
Źródło: youtube.com/ This is Bailey

Golden retriever poznał szczeniaka owczarka niemieckiego. Słodkie wideo chwyta za serce

24 Lipca 2020

Golden retriver uchodzi za łagodnego psa, odpowiedniego dla dzieci. Nadaje się również jako pierwsze zwierzę dla niedoświadczonych opiekunów. Psy tej rasy zazwyczaj dobrze dogadują się z innymi czworonogami, są opiekuńcze i empatyczne, ale także aktywne i skore do zabawy. Na nagraniu udostępnionym w serwisie Youtube widzimy, jak zwierzak cieszy się gdy nowy psiak dołącza do jego rodziny.

Golden retriver zwykle nie będzie zazdrosny o inne zwierzaki, które sprowadzimy do domu. Oczywiście zdarzają się przypadki, gdy nawet tak łagodnej rasie ciężko pogodzić się z tym, że będą musiały dzielić się uwagą swojego pana z innym zwierzakiem. Zazwyczaj jednak nie dochodzi do agresji pomiędzy dwoma pupilami. Psiaki "ustalają" wtedy między sobą hierarchię, której ściśle przestrzegają. Zależnie od różnicy wieku i wielkości czworonogów może ona wyglądać różnie. Nie zawsze większy, starszy pies okazuje się być dominujący.

Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostałPokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostałCzytaj dalej

Golden retriver przywitał w domu szczeniaka owczarka niemieckiego

Na filmie udostępnionym na YouTubie przez This is Bailey widzimy, że Bailey jest typową przedstawicielką rasy golden retriever. Od razu podbiegła do znajdującego się na rękach właściciela nowego, małego szczeniaka. Z zainteresowaniem przyglądała się małej kulce futra. Opiekun psiaków dbał o komfort i bezpieczeństwo malucha. Na początku pozwolił starszemu psu obwąchać go trzymając owczarka na kolanach i głaszcząc, tak by ten się nie zdenerwował.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
3. Na zdjęciu znajduje się mops. 95% osób poddaje się już po 5 minutach szukania słodkiego zwierzaka

- Co do osoby która porzuciła fotel, twój szczeniak czekał tam na twój powrót, powoli umierając z głodu. Bał się, że jak odejdzie od niego szukając jedzenia to przegapi twój powrót. Wsytdź się za to co zrobiłeś temu szczeniakowi. Pewnego dnia Karma wróci do ciebie - napisała aktywistka w swoim poście na Facebooku.

Kiedy właściciel wiedział, że golden retriever nie skrzywdzi malucha, puścił psy wolno, pozwalając im swobodnie bawić się na kanapie. Szczeniak sprawia wrażenie zdezorientowanego, chodzi tam i z powrotem, co chwile podchodząc do starszego psa i krawędzi kanapy. Być może chciał zejść na podłogę i eksplorować nowe mieszkanie, jednak bał się wysokości. Golden retriver obchodził się z malcem jak z jajkiem. Bardzo uważał, by przypadkiem nie trącić go łapą lub pyskiem.

Bailey oprowadziła młodszego kolegę po domu

W końcu suczka zeskoczyła z kanapy. Malec też znalazł się, choć w tym wypadku nie obyło się bez ludzkiej pomocy, na podłodze. Psy przystąpiły do zwiedzania domu. Starszy z nich wyglądał jakby pokazywał malcowi gdzie co się znajduje. Najbardziej zafascynowało go wielkie lustro znajdujące się na drzwiach szafy. Golden retriver nie mógł ukryć swojej ekscytacji. Cały czas skakał i robił piruety w miejscu. Jego ogon nie zatrzymał się ani na sekundę. Wszystko wskazuje na to że psie przyrodnie rodzeństwo świetnie się ze sobą dogada. Nie możemy się doczekać na kolejne wieści od Bailey i Rocky'ego.

ZOBACZ FILM:

PAMIĘTAJ, ABY OBSERWOWAĆ NAS NA INSTAGRAMIE.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Przytulasz się twarzą do zwierząt? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, skutki są porażające
  3. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce

Źródło: youtube.com/This is Bailey

Następny artykuł