golden retriever pomaga pani
Źródło: tiktok.com/hquintus

Wróciła do domu pod wpływem. Jej golden retriever zareagował, kamery wszystko nagrały

30 Września 2020

Golden retrievery to psy, które w każdej sytuacji starają się pomóc swoim właścicielom. Instynktownie wyczuwają potrzeby człowieka, nawet jeśli ten nie do końca potrafi je wyartykułować. Pewna kobieta wróciła do domu z imprezy, na której sporo wypiła. Na własnej skórze mogła przekonać się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Golden retriever pomógł swojej właścicielce trafić do łóżka. Kobieta wypiła "o jeden kieliszek za dużo". Ciężko wyobrazić sobie, jak wyglądała jej podróż do domu. Imprezowiczka wyraźnie chwiała się na nogach, chodząc bezładnie po mieszkaniu. W pewnym momencie "zawiało" ją na tyle mocno, że straciła równowagę. Na szczęście o jej bezpieczeństwo dbał Jax. Pies świetnie sprawdził się w roli jej opiekuna. Gdyby nie on, właścicielka prawdopodobnie obudziłaby się na podłodze z wieloma siniakami.

Szczeniak patrzył na śpiące spokojnie niemowlę. W pewnym momencie nie wytrzymałSzczeniak patrzył na śpiące spokojnie niemowlę. W pewnym momencie nie wytrzymałCzytaj dalej

Golden retriever pomógł swojej właścicielce

Kobieta słabo pamiętała, to co wydarzyło się po przekroczeniu progu do mieszkania. Na szczęście, pozostawiając psa w domu, włączała specjalną kamerę, która pozwalała jej śledzić poczynania swojego pupila i upewniać się, że jest bezpieczny pod jej nieobecność. Oczywiście wracając do domu zapomniała jej wyłączyć. Gdy rano przeglądała nagrania z poprzedniego dnia zrozumiała, jak znalazła się w swoim łóżku. Nagranie umieściła w serwisie TikTok.

- Kiedy obejrzałam to po raz pierwszy, byłam właściwie zaskoczona. Musiałam to obejrzeć kilka razy, zanim zdałam sobie sprawę, co robi, i wtedy naprawdę się zdziwiłam – powiedziała Hannah Daily Star.

Na filmiku widzimy psa stającego na dwóch łapach i odprowadzającego swoją panią do łóżka. Psiak zdecydował się zareagować, gdy jego pani straciła równowagę, zataczając się niebezpiecznie w stronę parapetu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Robiła klientce manicure, gdy na stół wskoczył kotek. W głowie się nie mieści, co zaczął wyprawiać
Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy
3. Zakochany husky obsypał kotka całusami. Reakcja mruczka jest bezcenna

Golden retriever uratował ją przed upadkiem

Każdy imprezowicz chciałby mieć tak zręcznego psa jak Jax. Zwierzak poradził sobie idealnie z opieką nad swoją pijaną panią. Wrażenie robi fakt, że pies bardzo delikatnie, lecz stanowczo odprowadził ją do łóżka. To było właśnie to, czego kobieta potrzebowała. I tak nie była w stanie zrobić nic innego. Lepiej by było, gdyby zaczekała do rana. Krótki filmik zachwycił internautów. Nagranie obejrzało ponad 3 miliony osób. Większość z nich nie mogła uwierzyć, w to jak inteligentny może być golden retriever. Być może to nie pierwszy raz, gdy musiał asystować pani w ten sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zakochany husky obsypał kotka całusami. Reakcja mruczka jest bezcennaZakochany husky obsypał kotka całusami. Reakcja mruczka jest bezcennaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Piątka dla zwierząt: Koalicja zbiera podpisy pod apelem do Andrzeja Dudy o zablokowanie ustawy
  4. Ceny skupu bydła rzeźnego zmienią się drastycznie. Wszystko przez "piątkę dla zwierząt"
  5. Z ich lodówki znikał ser. Zamontowali w niej ukrytą kamerę. Sprawca inny niż myślicie
  6. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu

źródło: o2.pl

Następny artykuł