Golden retriever się uśmiecha
Źródło: Pixabay/nadiaelise4

Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę

23 Czerwca 2020

Golden retriever o imieniu Boo został uratowany przez parę zamieszkującą w miejscowości Radipole w Wielkiej Brytanii. Audrey Hampshire i Maynard Dockerty uratowali suczkę przed tragicznym końcem - miała zostać uśpiona. Kiedy na początku kwarantanny psiak pojawił się w ich domu, nie mogli się nacieszyć z obecności nowej członkini rodziny. Po jakimś czasie na jaw wyszła zaskakująca prawda o Boo. Golden retriever wprawił swoich kochających opiekunów w osłupienie.

Golden retriever o imieniu Boo zanim trafił do kochającej rodziny i znalazł prawdziwy dom, przeszedł prawdziwe piekło. Psiak został uratowany przez organizację zajmującą się wydostawaniem z bałkańskich ośrodków, w których usypia się zwierzęta. Boo miała zostać poddana eutanazji, jednak ludzie dobrej woli zawalczyli o jej życie i lepszą przyszłość. Kiedy Audrey Hampshire i Maynard Dockerty zobaczyli suczkę, od razu wiedzieli, że Boo jest psiakiem dla nich. Bez najmniejszego wahania adoptowali golden retrievera. Nie mogli się spodziewać tego, co nastąpiło chwilę po przygarnięciu suczki pod swój dach.

Lidl ze świetną okazją na Dzień Psa 2020. Rzucił na sklepy absolutne hity dla zwierzakówLidl ze świetną okazją na Dzień Psa 2020. Rzucił na sklepy absolutne hity dla zwierzakówCzytaj dalej

Golden retriever skrywał przed swoimi właścicielami niesamowitą tajemnicę

Tuż po tym, jak Boo zamieszkała z Audrey i Maynardem, suczka zaczęła przybierać na wadze. Jej nowi, kochający opiekunowie na początku byli przekonani, że dzieje się tak dlatego, że trochę ją rozpieszczali - golden retriever stał się ich oczkiem w głowie i nie mogli się powstrzymać przed dokarmianiem go różnego rodzaju smakołykami. Jednak podczas jednej z wizyt kontrolnych u weterynarza, poznali zaskakującą prawdę o przyroście masy swojego pupila. Para była w szoku - nikt nie mógł się spodziewać takiej diagnozy.

Okazało się bowiem, że jeszcze bardzo młodziutka, bo 10-miesięczna, suczka golden retrievera jest w ciąży! Co więcej - z co najmniej sześcioma szczeniakami. Audrey i Maynard byli w szoku. Kiedy suczka zaczęła rodzić, wydawało się, że poród nie będzie mieć końca - na świat przyszło aż 12 malutkich psiaków. Mimo młodego wieku psiej mamy i wykańczającego porodu, zarówno Boo, jak i jej maluchy są całe i zdrowe. Właściciele suczki oddali 11 spośród malutkich piesków swoim najbliższym przyjaciołom, jeden został razem z nimi. Przez cały ten trudny czas, Audrey i Maynard mogli liczyć na ogromne wsparcie ze strony organizacji Pozega. Weterynarze, wolontariusze i opiekunowie suczki jednomyślnie uznali, że dokonał się prawdziwy cud!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko bawiło się plastikową torbą. Kiedy pies zauważył, co się dzieje pobiegł po właścicielkę

2. Nagle na drogę we Włocławku wyskoczył kangur. Trwają poszukiwania zwierzęcia

Historia Boo sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu. Okazuje się, że nawet w kwarantannie można polegać na ludziach dobrej woli, którym nie jest obojętny los bezbronnych stworzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  2. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  3. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą
  4. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  5. Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Bydgoszcz. Kobieta ściskała psa, aż ten wył. Kiedy wyszła z nim na balkon, wydarzyła się tragedia

Źródło: dorsetecho.co.uk

Następny artykuł