Kobieta i golden retriever biegną do siebie po trawie
Źródło: Twitter/Brad Edwards

Rozsypywała prochy swojego golden retrievera i zobaczyła jego ducha. Zdjęcia mówią same za siebie

2 Lipca 2020

Golden retriever o imieniu Wagner miał 12 lat, kiedy opuścił swoją kochającą właścicielkę, Ashley Lang. Kobieta postanowiła skremować ukochanego zwierzaka, a jego prochy rozrzucić w ich ulubionym miejscu. Całą ceremonię uwiecznił na zdjęciu jej przyjaciel. Kiedy zobaczyli fotografie z pogrzebu golden retrievera, zaniemówili z wrażenia. Zobaczyli, że udało im się uchwycić nikogo innego, tylko ducha Wagnera! Zdjęcie w oka mgnieniu trafiło do sieci i zrobiło furorę wśród internautów na całym świecie.

Golden retriever o imieniu Wagner dożył bardzo sędziwego wieku. Pies miał 12 lat, kiedy jego właścicielka, Ashley Lang pożegnała na zawsze swojego ukochanego towarzysza. Pogrążona w żałobie właścicielka golden retrievera postanowiła, że skremuje psa po jego śmierci, a jego prochy rozrzuci w ich wspólnym ulubionym miejscu. W ceremonii pogrzebu Wagnera towarzyszył jej przyjaciel, który uwiecznił na zdjęciu moment ostatniego pożegnania z psiakiem. Jednak jak się później okazało, na zdjęciu widać coś jeszcze...

Duch golden retrievera nawiedził właścicielkę na swoim własnym pogrzebie, zdjęcia wprawiają w osłupienie

Wagner był 12 letnim golden retrieverem należącym do Ashley Lang. Kiedy psiak odszedł z tego świata, jego kochająca właścicielka pogrążyła się w żałobie. Skremowała golden retrievera i wybrała miejsce na jego pochówek - postanowiła rozsypać prochy przyjaciela w ich ulubionym miejscu. Podniosły moment został uwieczniony na zdjęciu, na którym można zobaczyć zdecydowanie więcej, niż by się wydawało. Przed kobietą widoczny jest powiem mglisty zarys psa.

Jamnik codziennie gdy wraca do domu robi niesamowitą rzecz. Jego właściciele w końcu postanowili wszystko nagraćJamnik codziennie gdy wraca do domu robi niesamowitą rzecz. Jego właściciele w końcu postanowili wszystko nagraćCzytaj dalej

Internauci są co do tego zgodni - na zdjęciu, które w oka mgnieniu obiegło portale społecznościowe można zobaczyć ducha psa. Golden retriever nawiedził swoją właścicielkę, kiedy ta żegnała się z nim na jego własnym pogrzebie. Co więcej - w sieci pojawiło się bliźniacze zdjęcie sprzed kilku lat, na którym pełen życia Wagner znajduje się w tym samym miejscu, co jego duch.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyrzucili 2-miesięcznego szczeniaka na śmietnik. Maluch miał bardzo małe szanse na przeżycie

2. Pozornie zwykłe zdjęcie podzieliło internautów. Która zebra patrzy w obiektyw, ta z prawej czy z lewej strony?

Choć duchy są uważane przez większość ludzi za przerażające zjawisko, z pewnością Ashley ma na ten temat inne zdanie. Wagner był w końcu jej najlepszym przyjacielem, a jak wiadomo - prawdziwa przyjaźń pokona wszystkie przeszkody, nawet śmierć.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najstarszy golden retriever na świecie niedawno skończył 20 lat.Czego mu życzycie?
  2. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  3. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii
  4. Wzruszająca historia z Polski. Właściciele przez pół roku szukali zaginionego psa, który odnalazł się w Radysach
  5. Znalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdę
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł