golden retriever przy kołysce
Źródło: youtube.com /Viral Paws

Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada

19 Sierpnia 2020

Golden retriever to bardzo inteligentny pies, ale czegoś takiego na pewno jeszcze nie widzieliście. Ten pies wyczynia rzeczy, na których widok szczęka opada! Na początku widzimy, jak olbrzym delikatnie podchodzi do kołyski dziecka. Już po chwili dzieje się coś, czego naprawdę ciężko się spodziewać po jakimkolwiek psie - nawet bardzo inteligentnym.

Golden retriever jest rasą, która jest wyjątkowo inteligentna, skora do nauki i godna zaufania. Gwarantujemy jednak, że ten, którego widać na nagraniu jest jednostką wybitną. Na początku widzimy tylko, jak podchodzi do kołyski, w której płacze dziecko. Jednak już po chwili dzieje się coś, na widok czego przecieramy oczy ze zdumienia. Czy takie zachowanie psa jest w ogóle możliwe?

Mama spała z dzieckiem, gdy usłyszała dziwny hałas. Kamera w kołysce ujawniła całą prawdęMama spała z dzieckiem, gdy usłyszała dziwny hałas. Kamera w kołysce ujawniła całą prawdęCzytaj dalej

Golden retriever podchodzi do kołyski

Na nagraniu widzimy jak olbrzym śpiący na podłodze słyszy, jak dziecko zaczyna płakać. Szybko podbiega więc do małej kołyski, po czym bez wahania wsadza do niej pysk. Sprawdza, czy u niemowlaka wszystko w porządku, po czym wyciąga łapę i... zaczyna kołysać łóżeczkiem, by uśpić dziecko. To jednak nie koniec. Gdy pies zauważył, że dziecko trochę się uspokoiło, biegnie na górę i ciągnie opiekunkę za spódnicę na tyle energicznie, że ta od razu wie, że powinna sprawdzić, co się dzieje. Dumny z siebie golden retriever spogląda na niemowlę, czy na pewno niczego mu nie brakuje!

To jednak nie wszystko. Na samym końcu filmiku widzimy, jak pies podchodzi do dziecięcego wózka, po czym... zaczyna go prowadzić. Golden retriever staje na dwóch łapach i trzyma łapami wózek, w którym siedzi małe dziecko. Prowadzi go zupełnie jak odpowiedzialna mama. Widok jest na tyle niesamowity, że przechodnie zatrzymują się, by popatrzeć na to, co wyczynia pies.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pomeranian nienawidzi obcinania pazurów. Właściciele nagrali jego reakcję na widok cążek, wideo rozkłada na łopatki
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Pies prowadzi wózek

Choć wideo jest oczywiści wyreżyserowane, golden retriever został wytresowany w naprawdę niesamowity sposób. Widać, że na tresurę trzeba było poświęcić sporo czasu i energii, ale piesek jest bardzo z siebie zadowolony. Po jego minie i postawie widzimy, że z radością wykonuje komendy i naprawdę troszczy się o małe dziecko. Nigdy nie widzieliśmy podobnego zachowania u psa, to naprawdę niesamowite, jak inteligentną rasą są goldeny. Ten pies idealnie zastąpiłby dziecku opiekunkę!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską
  4. York ma lepsze włosy niż większość ludzi. Piesek z nietypową fryzurą wygląda niesamowicie
  5. Stęskniony beagle nie widział swojego pana przez 3 miesiące. Na jego widok dosłownie oszalał
  6. Prezydent podał się do dymisji. Rząd i parlament rozwiązane. Wiadomości ze świata

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł