szczeniak i dorosły pies
Źródło: youtube.com/Auriel Rudnick

Golden retriever ma zły sen. Wtedy do akcji wkracza mały szczeniak, wspaniała reakcja

18 Września 2020

Golden retriever wygląda, jakby miał bardzo intensywny, zły sen. Śpiący obok niego szczeniaczek od razu zrywa się na nogi, gdy orientuje się, że coś jest nie tak. Po chwili postanawia zareagować na to, czego właśnie doświadczył, a wszystko udało się nagrać właścicielowi.

Golden retriever to jedna z najbardziej empatycznych, przyjacielskich ras. Da się to zaobserwować nie tylko w stosunku do ludzi, ale również do innych psów. Właścicielowi kilku piesków udało się nagrać bezcenną reakcję goldena na zły sen jego starszego kolegi. Szczeniak chyba pierwszy raz w życiu był świadkiem czegoś podobnego, postanowił więc pomóc najlepiej jak tylko potrafił.

Spacerowicze zobaczyli dwa porzucone psy z różową sierścią. Weterynarz zdradził im smutną prawdęSpacerowicze zobaczyli dwa porzucone psy z różową sierścią. Weterynarz zdradził im smutną prawdęCzytaj dalej

Golden retriever ma zły sen

Na nagraniu widzimy, jak obok siebie śpią dwa pieski. Jeden z nich, wtulony w brzuch kolegi to szczeniak, drugi to już dorosły golden retriever. W pewnym momencie większy z nich zaczyna ciężko dyszeć, wydawać z siebie dziwne odgłosy i popiskiwać. Widać, że ma bardzo intensywny sen, a sądząc po nerwowych ruchach - może być to koszmar. Gdy tylko szczeniak orientuje się, że coś się dzieje, wybudza się z drzemki i próbuje zrozumieć, co dolega drugiemu psu. Nie znajduje odpowiedzi na to pytanie obwąchując swojego kolegę, postanowił więc zwrócić się o pomoc do nagrywającego go właściciela.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Będą zmiany w transporcie zwierząt samolotem. Nowe prawo wejdzie w życie w 2021 roku
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Rolnik szuka żony. Widzowie zastanawiają się jakie zwierzęta hoduje Paweł. Znamy odpowiedź

Szczeniak chce pomóc

Szczeniak przez parę chwil wpatruje się w swojego pana zaniepokojonym wzrokiem, jednak kiedy orientuje się, że nie może liczyć na żadną pomoc, bierze sprawy w swoje łapki. Postanawia, że jedynym słusznym rozwiązaniem będzie położyć się na drugim psie z całym impetem, tym razem na jego głowie. Tak też uczynił, a komentujący internauci rozpływają się nad poczynaniami szczeniaka. Golden retriever charakteryzuje się ogromną empatią i umiejętnością wyczuwania zmiany nastroju - nic więc dziwnego, że szczeniak z filmiku zerwał się z miejsca od razu, gdy poczuł, że coś się dzieje. Osiągnął także swój cel - gdy położył się drugiemu psu na twarzy ten się obudził i przestał piszczeć

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
  2. Wiewiórka uratowana przed huraganem podbija Instagram. Słodkiego misia rzadko wypuszcza z łapek
  3. Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Będzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy termin

źródło: webniusy.com

Następny artykuł