Sunday zaskoczyła wszystkich swoją reakcją
Źródło: instagram/sundaythegoldenretriever

Golden retriever dostał nową zabawkę. Właściciel nie przewidział jego reakcji, pies rozśmieszył tysiące internautów

18 Lipca 2020

Golden retriever o imieniu Sunday cieszy się dużą sławą na platformie Instagram. Dwa dni temu opublikowano na niej nagranie, na którym widać reakcję pieska na nową zabawkę. Właściciel czworonoga nie przewidział, że zwierzę zareaguje na nią w niecodzienny sposób.

Golden retriever to rasa psów średniej wielkości o imponującej, najczęściej złotej sierści i zwłaszcza, łagodnym usposobieniu. Chyba każdy potrafi rozpoznać tę rasę, ponieważ licznie występuje w reklamach czy filmach. Owe psiaki sprawdzają się też wyśmienicie jako najlepszy przyjaciel człowieka i członek dużej rodziny. Retrievery są przyjaźnie nastawione, mają dużo energii, są skoczne i zawsze gotowe do zabawy, dlatego ich adopcji podejmują się często rodzice z małymi dziećmi. Te zwierzaki naprawdę potrafią zarazić pozytywną energią, stąd coraz częściej Golden retrievery stają się gwiazdami filmików w sieci.

Opiekun trzymał kotkę w klatce dla ptaków. Długa rehabilitacja odmieniła jej życie, dziś jest nie do poznaniaOpiekun trzymał kotkę w klatce dla ptaków. Długa rehabilitacja odmieniła jej życie, dziś jest nie do poznaniaCzytaj dalej

Golden retriever otrzymał zaskakujący prezent

Sunday, bo tak zwie się psiak z konta @sundaythegoldenretriever, które obserwuje prawie 7 tysięcy osób, znany jest z wiecznie uśmiechniętej mordki i wyjątkowego drygu do pozowania. Na profilu Sunday właściciele dzielą się wieloma momentami z jej zwariowanego życia. Tak było też i tym razem, choć reakcja pieska nie była wcale taka radosna, jak przewidywali to opiekunowie. Suczka otrzymała w prezencie nową zabawkę, która czekała na nią po spacerze w kącie pomieszczenia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie drobny szczegół - pluszak przypominał z wyglądu samą Sunday!

DZISIAJ GRZEJE:1. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć
2.Owczarek niemiecki zawołał właściciela i domagał się jedzenia. Komiczne wideo podbija sieć

Reakcja Sunday zwala z nóg

Kiedy biszkoptowa suczka weszła do pokoju jej wzrok od razu powędrował w kierunku prezentu. Na niskim foteliku czekała na nią maskotka pieska w podobnym kolorze, co jej własna sierść. Opiekunowie Sunday spodziewali się, że ich pupil rzuci się na maskotkę i z ekscytacją zacznie się nią bawić. Reakcja pieska była zupełnie inna. Sunday zaczęła szczekać i patrzeć na pluszaka z nieufnością, a na sam koniec uciekła z pokoju. Najwyraźniej nie ucieszył jej widok nieznanego intruza, a może bała się, że jej właściciele chcą ją wymienić na nowy model?

ZOBACZ WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mahm there is an intruder!⁣ Mahm there is an intruder!⁣ Mahm did you hear me!!!⁣ Oh my dog I think it moved!????⁣ ⁣ ⁣ #guarddog #whodis #security #goldenretriever #woof #goldenretrievers #goldenretrieverpuppy #goldenlove #goldenretrieversofinstagram #goldenretrieverlove #goldenretriver #goldenretrieverclub #cute #goldenretrieverlovers #goldenretriverworld #goldenretrieverpuppies #icanteven #petstagram #goldenretrievertoday #goldenretrieversofig #멍멍이#goldenretrievers #retriever #푸들 ⁣ #사모예드 #ゴールデンドゥードル #funnyvideos #funnydogs #funnydogvideos #gloriousgoldens #golden_glee

Post udostępniony przez Sunday the Golden Retriever (@sundaythegoldenretriever)

No cóż, nie każdy prezent musi być trafiony! Może z czasem suczka przekona się do nowej zabawki?

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Zdjęcie podzieliło internautów. Kot idzie w górę czy w dół?
    2. Jerzy Stuhr odzyskał mowę i wraca do zdrowia. Rokowania są dobre
    3. Kot nigdy nie miauczał. Kiedy zaczął, właściciele wiedzieli, że chce im przekazać ważną wiadomość
    4. Kobieta uwięziła pieska w reklamówce. Dzieci rzuciły mu się na ratunek, brawo dla małych bohaterów
    5. Ojciec pozwala córeczce bawić się z pytonem. Nie widzi w tym nic złego. Wideo
    6. Tragedia na północy Polski. Trwa walka o życie

Źródło: mirror.co.uk

Następny artykuł