golden retriever i króliczek
Źródło: youtube.com/This is Bailey

Małe króliczki myślą, że golden retriever jest ich mamą. Olbrzym nie wie, jak się zachować

17 Listopada 2020

Golden retrievery to wyjątkowo pocieszne, łagodne psy, które uwielbiają zwłaszcza rodzice małych dzieci. Ten zwierzak jest jednak jeszcze bardziej wyjątkowym opiekunem. Jego podopiecznymi nie są bowiem małymi ludźmi, a młodziutkimi króliczkami.

Golden retriever o imieniu Bailey jest bardzo sławny w internecie. Jego kanał na YouTube subskrybuje prawie 245 tysięcy osób, a jego przyjazna natura sprawia, że aż ma się ochotę go przytulić. Tym razem jego właściciel, który nagrywa psa w rozmaitych sytuacjach, pokazał, jak golden retriever reaguje na małe króliczki. Olbrzym nie bardzo wie, jak ma się zachować!

Adoptowali małe, urocze szczeniaczki. Po kilku tygodniach nie mogli uwierzyć, co z nich wyrastaAdoptowali małe, urocze szczeniaczki. Po kilku tygodniach nie mogli uwierzyć, co z nich wyrastaCzytaj dalej

Golden retriever i króliczki

Właściciel Bailey jest miłośnikiem nie tylko psów, ale i innych zwierzaków - mieszkają z nim także króliki i papugi. Kiedy więc na świecie pojawiło się liczne królicze potomstwo, trzeba było przedstawić je wszystkim pupilom.

Jednak maleństwa zinterpretowały spotkanie z golden retrieverem nieco inaczej. Na nagraniu widzimy, że króliki zachowują się zupełnie, jakby myślały, że ogromny pies... jest ich mamą! Maluszki skaczą beztrosko wokół leżącego na łóżku olbrzyma i zupełnie nie przejmują się różnicą rozmiarów. Z kolei biedny Bailey wygląda, jakby doskonale wiedział, jaki jest duży i próbował nie zrobić im krzywdy!

Golden retriever leży spokojnie i porusza się bardzo delikatnie, by nie uszkodzić maluszków. 22-dniowe króliczki nie mają problemu z obecnością czworonoga i zachowują się bardzo swobodnie - kładą się tuż przy jego łapach, pozwalają obwąchiwać, a nawet bawią się w gęstym futrze psa!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapach
2. Wiemy, jak ma się Jerzy Stuhr po udarze. Zdradził swoje plany, a jego żona podzieliła się wzruszającym wyznaniem
3.Owczarek niemiecki myślał, że nikt go nie widzi, ale nagranie go zdradziło. Kamera pokazała prawdę o psie

Pies, króliki i papuga w jednym domu

Na samym końcu do tej gromadki dołącza jeszcze... papuga. Taki miks gatunków jest naprawdę nietypowy, zwłaszcza ze wszystkie zwierzaki czują się przy sobie bardzo swobodnie - króliczki zaczepiają papużkę i psa, a ptak sprawia wrażenie, jakby bawił się przednio wśród swoich przyjaciół.

Właściciele zwierzaków muszą mieć w domu bardzo wesoło - przy takiej ilości słodkich stworzonek trudno jest nie uśmiechać się 24 godziny na dobę! Wideo z zakłopotanym nową sytuacją psem zostało obejrzane już ponad 9 milionów razy. Trudno się dziwić - w tych niespokojnych czasach aż chciałoby się rzucić wszystko i zapaść w świat słodkich króliczków i puchatych piesków!

ZOBACZ WIDEO:

Młody dzik spacerował po ulicach Warszawy. Ludzie przecierali oczy ze zdumieniaMłody dzik spacerował po ulicach Warszawy. Ludzie przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Karpacz w opłakanym stanie. Mają pilny apel do premiera. Burmistrz nie pozostawił złudzeń, straty po feriach będą ogromne
  3. Wiemy, gdzie wpuszczają Polaków bez testów. Lista jest bardzo krótka
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Chiny wysłały rakietę na Księżyc. Ujawniono cel tajemniczej misji, wielkie zaskoczenie

źródło: youtube.com

Następny artykuł