Golden retriever przy kołysce
Źródło: youtube.com/Viral Paws

Golden retriever zajrzał do kołyski dziecka. Sekundy później stała się niezwykła rzecz

17 Listopada 2020

Golden retrievery to psy znane z łagodności i świetnego podejścia do małych dzieci. Zwierzaki wydają się stworzone do roli psa rodzinnego, uwielbiają przebywać z domownikami i pomagać im jak tylko mogą. Na tym nagraniu widzimy przykład tego, jak psiak radzi sobie z opieką nad niemowlakiem.

Golden retrievery świetnie wyczuwają potrzeby i pragnienia swoich właścicieli. Bardzo chętnie poddają się tresurze i szkoleniu. W tym wypadku zwierzak nauczył się, jak być idealną nianią dla dziecka swojej pani. Gdy kobieta zajmuje się domowymi obowiązkami, pies wiernie pilnuje kołyski malucha. Gdy ten zaczyna płakać, czworonóg od razu biegnie po jego mamę.

Pomogła bezpańskiej kotce. W ramach podziękowań otrzymała od niej prezent, o jakim nigdy nie śniłaPomogła bezpańskiej kotce. W ramach podziękowań otrzymała od niej prezent, o jakim nigdy nie śniłaCzytaj dalej

Golden retriever opiekuje się dzieckiem w kołysce

Na udostępnionym w serwisie Youtube nagraniu możemy podziwiać sposób, w jaki opiekuje się on maluchem. Wygląda na to, że bardzo zależy mu na tym, by dziecko czuło się jak najlepiej. Golden retriever nauczył się nawet kołysać jego łóżeczkiem, by je uspokoić. O ile wielu rodziców boi się zostawiać pupila samego z niemowlakiem, w tym przypadku właściciele psa mogą być spokojni.

Na nagraniu widać, jak pies pilnuje śpiącego niemowlaka, kołysze nim gdy się budzi. Alarmuje też właścicielkę, kiedy dziecko się budzi czy prowadzi wózek dziecięcy, stojąc na dwóch łapach. Choć scenki zostały prawdopodobnie wyreżyserowane, nie oznacza to, że pies nie jest zdolny do robienia tych rzeczy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Bezdomnego zobaczył przypadkowy przechodzień, który od razu ruszył z pomocą. Najpiękniejszego gestu doświadczył jednak później
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Golden retriever - idealny pies rodzinny?

Te psy bardzo szybko zdają sobie sprawę z tego, co ich właścicielom sprawia przyjemność. Mocno dostosowują się do trybu życia swoich bliskich. Dlatego ważne jest, by mając takiego zwierzaka nie zaniedbywać jego aktywności fizycznej.

Golden retrievery poleca się niezbyt doświadczonym miłośnikom czworonogów. Są łatwe do ułożenia, raczej nie wykazują dążenia do dominacji nad człowiekiem czy innym zwierzakiem i mają świetne podejście do dzieci. Są wobec nich wyrozumiałe i cierpliwe, okazują im masę czułości, co doskonale widać na poniższym filmiku.

ZOBACZ WIDEO:

Agresywny pies po raz pierwszy pozwolił się pogłaskać. Łzy cisną się do oczu, ile ten biedak musiał wycierpiećAgresywny pies po raz pierwszy pozwolił się pogłaskać. Łzy cisną się do oczu, ile ten biedak musiał wycierpiećCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Kinga Rusin rzuciła wszystko i spakowała walizki. Gwiazda TVN przeprowadziła się do miejsca, które tłumnie odwiedzane jest przez setki wczasowiczów
  3. Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Pomogła bezpańskiej kotce. W ramach podziękowań otrzymała od niej prezent, o jakim nigdy nie śniła
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Najbardziej zaawansowany myśliwiec świata ofiarą ataku hakerów. Chińczycy włamali się do jego systemów

źródło: youtube.com

Następny artykuł