Pies w parku
Źródło: youtube/the dodo

Golden retriever popisywał się przed tłumem w parku. Właściciel o mało nie schował się pod ziemię ze wstydu, jest wideo

15 Września 2020

Golden retriever o biszkoptowej, puszystej sierści narobił niezłego wstydu swojemu właścicielowi podczas wyjścia na spacer do parku. Pupil, zamiast słuchać się swojego opiekuna, postanowił postawić na swoim i zademonstrować powalający trik. Tysiące par oczu przyglądało się z zaciekawieniem wybrykom czworonoga, który uparcie siedział na samym środku ścieżki i nie miał zamiaru nigdzie się ruszyć. Wideo trafiło do sieci. Trzeba przyznać, że aż trudno oderwać od niego wzrok!

Golden retriever, chociaż wydawałoby się, że jest jedną z najbardziej lojalnych ras człowiekowi, to tak jak inne psiaki, niejednokrotnie potrafi zaprotestować i postawić się swojemu opiekunowi, gdy nie ma ochoty słuchać jego poleceń. Prawdopodobnie każdy właściciel niesfornego zwierzaka musiał chociaż raz w życiu zmierzyć się z jego fochami w miejscu publicznym, gdy w pobliżu byli inni ludzie. W niektórych sytuacjach nieposłuszeństwo czworonoga potrafi niesamowicie zawstydzić bezsilnego opiekuna, ale jednocześnie przyprawić świadków sceny o ból brzucha ze śmiechu! Właśnie to wydarzyło się podczas spaceru po parku, gdy niespodziewanie golden retriever położył się na plecy i sprzeciwił się swojemu panu.

Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawaSzlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawaCzytaj dalej

Golden retriever zawstydził swojego pana w parku

Pewien właściciel psa rasy golden retriever na własnej skórze poznał upór swojego zwierzaka, a także dowiedział się, co to znaczy, gdy zwierzak za wszelką cenę nie chce się ruszyć z miejsca. Mężczyzna wybrał się z czworonogiem na spacer po popularnym parku, lecz kiedy przyszła pora, aby wrócić do domu, psiak zaczął protestować. Opiekun wojował z pupilem i próbował skłonić go na wszelkie sposoby, aby wspólnie opuścić park, jednak uparty psiak miał w głowie zupełnie inne plany na spędzenie reszty dnia. Wkrótce po tym niespodziewanie wydarzyła się rzecz, która powaliła wszystkich świadków na łopatki!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psy
2. Nagranie od razu wywołuje łzy. Pies położył się na grobie swojej pani i zrobił jedną rzecz, nie mogli dać wiary

Nagranie nakręcone przez przypadkową osobę, która znalazła się tego dnia przedstawia zabawne przepychanki mężczyzny z jego psiakiem. Widać na nim, że pupil rzuca się na plecy i stara się umiejętnie nabrać wszystkich wokół, że nie żyje! Zrezygnowany opiekun pociągał go delikatnie za smycz i próbował przewrócić z powrotem na nogi, ale uparty piesek nie dawał za wygraną. W jego odczuciu spacer wcale nie powinien kończyć się tak szybko! Wyglądał, jakby chciał dać swojemu właścicielowi do zrozumienia, że nigdzie nie pójdzie i niech zostawi go tutaj.

Fochy golden retrievera trwałyby jeszcze dłuższy czas, jednak w końcu mężczyzna zostawił psa na ścieżce i udawał, że idzie sam do domu. Dopiero wtedy piesek zerwał się na równe nogi i posłusznie skierował się w jego kierunku. Ale z niego słodki uparciuch! Może następnym razem uda Ci się zostać dłużej?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniała wiadomość dla 1,7 mln Polaków. Ich portfele znacznie urosną
  2. Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Youtuberzy kupili szczeniaka z okazji komunii. Po promocji pseudohodowli ceny psów poszybowały w górę
  5. Zabrała szczeniaka do schroniska, by pomógł wybrać nowego członka rodziny. Wybór ją zamurował
  6. Zatrważające sceny na południu Polski. Prawdziwe natarcie. Turyści przecierali oczy

źródło: youtube.com

Następny artykuł