golden retriever
Źródło: instagram.com/owen_golden_retriever/

Golden retriever wynalazł własny sposób schodzenia po schodach. Trudno się nie uśmiechnąć

13 Października 2020

Golden retriever to przedstawiciel rasy, która słynie z żywiołowości i pogody ducha. Nic dziwnego, że akurat te psiaki są bohaterami tylu popularnych memów i filmików krążących po sieci. Właściciel tego szczeniaka, Owena uwielbia pokazywać jego wygłupy. Jego wideo, na którym golden schodzi ze schodów to prawdziwy hit.

Golden retriever postanowił wymyślić własny sposób na pokonywanie schodów. Młody piesek musiał zainspirować się swoim właścicielem, który uwielbia jeździć na desce. Trudno nie uśmiechnąć się na widok tak zadowolonego z siebie psa! Wideo z radosnego spaceru okrążyło sieć, a pan Owena pokazuje także inne psie przygody swojego podopiecznego. Czyż to nie uroczy szczeniak?

Niewidoma kotka skończyła 15 lat. Otrzymała najgorszy prezent od opiekunów, łzy cisną się do oczuNiewidoma kotka skończyła 15 lat. Otrzymała najgorszy prezent od opiekunów, łzy cisną się do oczuCzytaj dalej

Golden retriever schodzi po schodach

Ten maluch dopiero uczy się, jak wygląda świat, nic więc dziwnego, że lubi eksperymentować. Na filmiku ze spaceru widzimy, jak stojący na szczycie kilku kondygnacji golden retriever szykuje się, by przybiec do swojego pana. Na szczęście do pokonania ma tylko trzy zejścia po trzy schodki, inaczej mógłby zrobić sobie krzywdę! Szczeniak ma bowiem własną metodę schodzenia po schodach - zamiast używać stopni, jak każdy inny pies, Owen po prostu przeskakuje je wszystkie naraz i z radością przelatuje nad nimi aż na sam dół do swojego pana. Patrząc na inne nagrania mężczyzny, możemy wysnuć wniosek, że golden retriever zainspirował się jego wyczynami na desce, które miał okazję oglądać!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Fatalne informacje dla właścicieli psów. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
3. Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

Szczeniak poznaje świat

Piesek nie ma jeszcze roku, a jego właściciel wraz ze swoją partnerką sumiennie dokumentują życie Owena. Na Instagramie poświęconym psu możemy znaleźć filmiki z jego pierwszych spacerów, wizyt na plaży czy treningów. Widać, że psiak będzie miał z parą wspaniałe życie - jest po prostu ich oczkiem w głowie! Golden retrievery to psy, które są bardzo pogodne i piekielnie inteligentne, od małego warto więc zainwestować swój czas w zabawy i treningi, które zaowocują w przyszłości. Ten szczeniak jak widać, bawi się świetnie, nawet podczas zwyczajnego używania schodów!

ZOBACZ WIDEO:

Suczka straciła dzieci w pożarze. Nie chciała nawet jeść, dopóki nie poznała kogoś wyjątkowegoSuczka straciła dzieci w pożarze. Nie chciała nawet jeść, dopóki nie poznała kogoś wyjątkowegoCzytaj dalej

Następny artykuł