goldeny i mały chłopiec
Źródło: youtube.com/ Viral Paws

Szczeniaki golden retrievera rzuciły się na chłopca. Słodki widok rozczuli każdego

11 Sierpnia 2020

Golden retrievery to psy o łagodnym usposobieni, polecane wszystkim miłośnikom tych zwierząt. Są spokojne, wyczuwają ludzkie potrzeby i szybko uczą się komend oraz pożądanych od nich zachowań. Polecane są szczególnie rodzinom z dziećmi, ze względu na anielską wręcz cierpliwość do ludzkich pociech. Szczeniaki tych psów są wprost rozczulające. Przykuwają uwagę pięknym, złotym kolorem puchatej sierści. Na nagraniu udostępnionym w serwisie Youtube przez Kim Wurstera możemy podziwiać "atak" chmary maluchów na małego chłopca.

Golden retriever, szczególnie gdy jest szczeniakiem, potrafi ująć każdego za serce. Oczywiście, każdy psi malec jest rozczulający, jednak ta rasa ma w sobie coś szczególnego. Maluchy są zwykle rozkosznie niezdarne i wybitnie lubią pieszczoty. W połączeniu ze słodkim pyszczkiem, złotym futerkiem i miłością, jaką te psiaki darzą człowieka, powstaje mieszanka, której absolutnie nikt nie może się oprzeć. Jak udowadnia to nagranie, skala tego efektu rośnie wraz z liczbą widocznych szczeniąt.

Poszedł do cudzego mieszkania i nie omieszkał zrobić zaskakującej rzeczy. Rodzina była zdumionaPoszedł do cudzego mieszkania i nie omieszkał zrobić zaskakującej rzeczy. Rodzina była zdumionaCzytaj dalej

Golden retrievery rzuciły się na ludzkie dziecko

Horda spragnionych uczucia i zabawy malców biegała wokół małego chłopca, który przypadkiem znalazł się na ich wybiegu. Wszystkie zwierzaki wyglądały na rozradowanie, co jakiś czas piszczały i wydawały z siebie rozkoszne, wysokie dźwięki szczeknięć. Jako że golden retrievery to dość duże psiaki, szczeniaki są niewiele mniejsze od dziecka. Gdy kilka z nich zaczęło skakać na niego, mały człowiek wylądował na ziemi. Sądząc po reakcji piesków, dokładnie na to czekały. Zwierzaki liżą go po twarzy, łapią małymi ząbkami za ubrania oraz wchodzą na niego. Chłopiec także wygląda na zadowolonego, nie może nacieszyć się kontaktem z kochanymi psiakami. Goldenki traktują go niemal jak jednego ze swoich braci, bawiąc się z nim prawie jak z innym psem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Romantyczny spacer na plaży zamienił się w koszmar. Pokazali zdjęcia swoich stóp, straszny widok
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Golden retrievery to idealne psy dla rodzin z dziećmi

Ta rasa psów uwielbia aktywność fizyczną i zazwyczaj oczekuje nieustannej uwagi od swoich opiekunów. To zwierzęta dla ludzi aktywnych, polecane szczególnie rodzinom z dziećmi. W sytuacji, w której inne psy mogłyby mieć dość zaczepek ze strony bobasa, złotowłose czworonogi będą uradowany tym, że ktoś chce się z nimi pobawić. To duże psy, jednak łagodne i spokojne, łatwe do wychowania nawet przez niedoświadczonych właścicieli. Wiele osób poleca je jako pierwszych pupili. Psy instynktownie dostosowują się do oczekiwań człowieka względem ich zachowania. Ta cecha czyni z nich świetne psy terapeutyczne i pomocnicze.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Większość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies
  5. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  6. Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Prawdziwy horror

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł