Co się stało z moim zamkiem?
Źródło: youtube/rumble viral

Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku

11 Sierpnia 2020

Golden retriever przeżył niewyobrażalny szok, kiedy fala przykryła jego zamek z piasku. Wideo ukazujące zawiedzioną reakcję pupila obiegło cały świat, wszyscy mu współczuli, choć nie potrafili kryć rozbawienia.

Golden retriever o imieniu Angus od najmłodszych lat uwielbiał zabawy na plaży, a w szczególności kopanie dołków. Jego właściciel postanowił zrobić przyjemność swojemu maluchowi, dlatego zabrał go ze sobą na piękne, piaskowe wybrzeże, gdzie mógł do woli cieszyć się ze słonecznej pogody i tworzyć zamki z piasku. Niestety, plany imponującej budowli wykonanej przez zwierzaka pokrzyżował nagły przypływ.

Usłyszeli płacz małej sarenki. Zaskakujące, co zrobili z maleństwemUsłyszeli płacz małej sarenki. Zaskakujące, co zrobili z maleństwemCzytaj dalej

Golden retriever to urodzony architekt piaskowych budowli

Szczeniak o sierści puchatej jak wata cukrowa, która mieniła się czystym złotem w promieniach słońca bawił się na piaszczystej plaży w towarzystwie swojego wypoczywającego opiekuna. Mężczyzna nagrał film, na którym jego pupil jest w siódmym niebie! W pobliżu nie ma nikogo, poza zwierzakiem i jego opiekunem, dlatego Angus nareszcie może bezkarnie wykopywał dołki i hasać wokół, nie przejmując się zniszczeniami czy tym, że sypnie komuś piaskiem na ręcznik. Mały golden retriever jest w swoim żywiole!

DZISIAJ GRZEJE:1. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli
2. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile

Rozbrykany psiak cały czas wariuje i pląsa wokół swojego właściciela, aż w końcu jego uwagę przykuwa niewielka fosa, która pozostała po budowanie zamku z piasku. Angus, chcąc zaspokoić swoją wrodzoną ciekawość, wpada na pomysł i postanawia sprawdzić, jak głęboko uda mu się dokopać. Piesek wchodzi do świeżo wykopanego dołka i przebiera łapkami, wyrzucając na powierzchnię mokry piach. To, co stało się w następnej chwili sprawiło, że czworonóg uciekł w popłochu i w ciągu sekundy znalazł się przy boku swojego opiekuna.

Piaskowy zamek przykryła niespodziewana fala

W niespodziewanym momencie pieczołowicie wykopywany grajdołek został zalany po same brzegi przez nagły przypływ! Szczeniak w ostatniej chwili wyskoczył z niego i uniknął zamoczenia swojego futerka, jednak mimika zwierzaka zdradzała niewyobrażalny smutek, który szybko przemienił się w złość. Na pyszczku psiaka kryło się oburzenie! Jak ktokolwiek śmiał przeszkodzić mu w figlach, a w dodatku zatopić jego fantazyjną budowlę z piasku?! Kiedy tylko fala odpłynęła, Angus rzucił się w stronę wykopanego dołka, jednak jego cały trud poszedł na marne. Widząc zabawną reakcję zwierzaka i jego pasję do zabawy w piasku możemy być prawie pewni, że jego właściciel jeszcze nie raz zabierze go ze sobą na słoneczną plażę.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikToku
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł