Golden retriever smutna mina
Źródło: pixabay/kabak

Przywiązali golden retrievera przed supermarketem. Kiedy zaczęła się ulewa, ochroniarz zrobił niesamowitą rzecz

1 Lipca 2020

Golden retriever o imieniu Freddie został przywiązany przed supermarketem. Kiedy jego właściciel, David Cherry, robił zakupy, na dworze zaczęła się ogromna ulewa. Biedny psiak nie miał żadnego schronienia - w pobliżu nie było zadaszenia. Zanosiło się, że Freddie porządnie zmoknie, co nie zawsze sprawia psiakom przyjemność. Ochroniarz sklepu zauważył, że golden retriever znalazł się w dosyć trudnej sytuacji i nie zwlekał ani chwili - od razu podbiegł do zwierzęcia.

Golden retriever o imieniu Freddy jest oczkiem w głowie swojego właściciela. Kiedy pewnego dnia mężczyzna wybrał się na zakupy do dużego supermarketu i musiał zostawić swojego podopiecznego przed sklepem, nie przewidział jednej rzeczy - zmiennej szkockiej pogody. Podczas gdy jego opiekun robił zakupy, pies znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Z nieba lunęły strumienie deszczu, biedny psiak nie miał w pobliżu żadnego zadaszenia.

Kot wchodzi, czy schodzi po schodach? Odpowiedź na to pytanie zdradzi głęboko skrywany sekret o TobieKot wchodzi, czy schodzi po schodach? Odpowiedź na to pytanie zdradzi głęboko skrywany sekret o TobieCzytaj dalej

Golden retriever stał przywiązany przed supermarketem, kiedy zaczęło lać znalazł się w trudnej sytuacji

Golden retriever o imieniu Freddy towarzyszył swojemu właścicielowi, Davidowi Cherry w zakupach. Niestety psiak nie mógł wejść razem ze swoim opiekunem do sklepu, musiał zostać przed budynkiem. David przywiązał smycz do słupka i zostawił czworonoga. Jednak mężczyzna nie przewidział jednej rzeczy - pogoda uległa gwałtownej zmianie. Z nieba nagle lunęły strugi deszczu, a biedny pies nie stał pod żadnym zadaszeniem. Niewiele brakowało, a Freddy przemókłby do suchej nitki.

Mel Gracie również była tamtego dnia w supermarkecie, do którego wybrali się David z Freddie'm. Kobieta siedziała w samochodzie, kiedy nagle zauważyła niesamowitą scenę - na zewnątrz lało, w pewnym momencie do siedzącego przed sklepem golden retrievera podszedł ochroniarz i... osłonił psa parasolką. Poruszona zachowaniem mężczyzny, kobieta od razu chwyciła za telefon i zrobiła zdjęcie uroczej parze. Fotografią podzieliła się na portalu Twitter, gdzie w ekspresowym tempie post został udostępniony przez rzesze internautów. Dotarł też do Davida, jak również do ochroniarza, który osłonił psa przed deszczem - Ethan Dearmana. Cały świat zachwyciła postawa ochroniarza, a właściciel psa był mu bardzo wdzięczny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Nawet autor zdjęcia był zdziwiony. Na fotografii jest pies, ale tyko najbystrzejsze oko jest w stanie go wypatrzeć

Trzeba przyznać, że zachowanie Ethana chwyta za serce, tego typu troska wobec zwierzaków to niestety duża rzadkość.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygarnął malutkiego, czarnego kotka. Po 7 latach zaczęły dziać się niezwykłe rzeczy, zwierzak zupełnie się zmienił
  2. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  3. Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka
  4. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł