Niemowlę i psy
Źródło: instagram/kono_in_orland

Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever

8 Czerwca 2020

Golden retrievery położyły pyszczki na małej dziewczynce. Psy nie chciały opuszczać dziecka nawet podczas drzemki. Zwierzaki broniły dziecka, choć żadna krzywda mu nie groziła. Urocze wideo skradło serca internautów.

Kono i Kylie popularne psy rasy golden retriever znów podbiły internet. Wszystko za sprawą uroczego filmiku, którym podzielili się właściciele zwierzaków w sieci. Na nim psy nie odstąpiły nawet na krok dziecka pary, które smacznie spało. Mało tego, zwierzaki, potraktowały dziewczynkę jak poduszkę. Psiaki ułożyły na niej głowę i nie chciały zmienić swojej pozycji. Co warto wziąć pod uwagę, niemowlę ma kilka tygodni. Golden retirevery są dużo większe od dziecka!

Golden retriever broni dziecka

Psy rasy golden retrievr obserwuje już blisko 160 tys. osób na Instagramie. Właściciele wykonują świetne zwierzakom fotografie. Golden retrievery nie boją się błysków fleszy, można powiedzieć, że nawet cieszą się na widok aparatu. Kiedy ich właścicielka urodziła dziecko, psy nie poszły wcale w odstawkę, a zaczęły towarzyszyć malutkiej Malii, która na świat przyszła 15 maja 2020 roku. Dziewczynka nie skończyła jeszcze miesiąca, a psy już szaleją za swoją nową opiekunką. Mało tego, golden retrievery bronią dziecka na każdym kroku. Nawet, gdy śpi! Właścicielka przyłapała zwierzaki, kiedy czuwały nad dzieckiem, traktując je jak poduszkę. Słodki widok zapada w pamięć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ogromna tragedia. 3-metrowy rekin zaatakował surfera
2.Wbrew pozorom na zdjęciu są dwa koty, ale tylko nieliczni potrafią je zauważyć. 3/4 osób wymięka po 5 minutach

- Ochrona księżniczek... Staramy się, aby żaden złoczyńca, smok czy potwór nie przyszedł do Ciebie spod łóżka, mała siostrzyczko - podpisała właścicielka na Instagramie uroczy filmik, który wyświetlono ok. 170 tys. razy.

Zobaczcie słodkie wideo, które skradło serca internautów. Ciężko się nad nim nie rozczulić.

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Policjanci uratowali 9 szczeniąt. Małe zwierzęta były zaniedbane
  3. Pies znalazł w ziemi ogromną kulkę. Właściciel zamarł, kiedy usłyszał jej syczenie
  4. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?
  5. Mały, przyjacielski kotek szuka domu. Czy maluch znajdzie kochającą rodzinę?
  6. Link 6Suczka błagała przechodniów o pomoc. W zaspie śniegu skrywała porażającą tajemnicę

Źródło: wamiz.co.uk

Następny artykuł