golden retriever w podrózy
Źródło: pixabay.com/Greyerbaby

Golden retriever przeszedł samotnie 90 km. Chciał wrócić do rodziny

4 Listopada 2020

Golden retriever nie mógł znieść rozłąki ze swoją rodziną. Choć nie został porzucony, zgubiony ani skradziony i miał zapewnioną dobrą opiekę i tak nie czuł się dobrze bez swoich bliskich. Wyruszył więc w długą, prawie 100-kilometrową podróży, by odnaleźć swoich właścicieli.

Golden retrievery to psy, które wyjątkowo mocno przywiązują się do swoich opiekunów. Choć każdego człowieka traktują bardzo przyjaźnie, największym uczuciem darzą swoich bliskich. Nawet kilkugodzinna rozłąka z właścicielem, który wychodzi do pracy stanowi dla nich ciężką próbę. Te towarzyskie zwierzaki zrobiłyby wszystko, byle tylko być z bliskimi. Dobitnie pokazała to suczka o imieniu Ping An.

Kot przestraszył się bukietu kwiatów. Nietypowa reakcja odbiera nam mowę, ale przemówił kotKot przestraszył się bukietu kwiatów. Nietypowa reakcja odbiera nam mowę, ale przemówił kotCzytaj dalej

Niesamowity golden retriever

Rodzina psa wyjechała z miasta, ponieważ ich dom przechodził generalny remont. Uznali, że golden retriever będzie się czuł lepiej w znajomej okolicy. Poza tym podróżowali pociągiem, w którym czworonóg nie czułby się komfortowo. Z tego względu postanowili zostawić suczkę pod opieką przyjaciół.

Pies już od pierwszych dni bardzo tęsknił za swoimi bliskimi. Był osowiały i nie miał apetytu. Znajomi próbowali wszystkiego, by rozweselić zwierzaka. Zależało im na tym, by Ping An czuła się u nich jak najlepiej. Bezskutecznie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ogromny bernardyn zobaczył panią po miesiącu rozłąki. Reakcja mogła być tylko jedna, jest wideo
2. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
3. Dramat, kierowca celowo rozjechał kotkę? "Odebrałeś małym kociakom matkę. Poczułeś się wielki?"

Golden retriever pokonał 90 kilometrów

Zwierzak był gotowy zrobić wszystko, by znowu zobaczyć swoją rodzinę. Choć ich nieobecność miała trwać ledwie kilka tygodni, psy wydawała się wiecznością. Postanowił wyruszyć w podróż ich śladem, licząc, że uda mu się odnaleźć rodzinę.

Uciekł więc swoim tymczasowym opiekunom, mieszkającym w mieście Nantong i ruszył do Qidong, gdzie przebywali jego właściciele. Trasa ta pokonywana w najprostszy możliwy sposób liczy 90 kilometrów.

Bliscy golden retrievera byli zdruzgotani wiadomością o jego zaginięciu. Byli w szoku, gdy prawie 3 tygodnie od tego zdarzenia, w lokalnym serwisie zobaczyli zdjęcie swojego pupila. Mężczyzna znalazł go błąkającego się po mieście i szukał jego pana. Gdy tylko spotkali się ponownie, przysięgli psu, że nigdy więcej go nie opuszczą.

Chciała nagrać film telefonem, nagle w kadrze pojawia się lis. Po chwili zaczyna się niesamowita akcjaChciała nagrać film telefonem, nagle w kadrze pojawia się lis. Po chwili zaczyna się niesamowita akcjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Znaleziono dziwaczne zwierzę. "Wygląda jak ser topiony"
  5. Kiedyś jej misję śledził cały świat. Dziś mało kto pamięta o Łajce
  6. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
  7. Na początku gotowania wrzucasz suche, połamane liście laurowe? Tracisz nie tylko ich niesamowite właściwości, ale i psujesz smak potraw

źródło: onet.pl

Następny artykuł