golden retriever na spacerze
Źródło: facebook.com/thegoldenscom

Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest

3 Września 2020

Golden retriever został nagrany podczas prawdziwego pokazu uporczywości. Suczka tak bardzo chciała zostać na spacerze w parku, że postanowiła postawić swojemu właścicielowi ultimatum. Nagrano jej genialny protest, który stopił już setki tysięcy serc. Psina była tak stanowcza, że mogłaby uczyć innych asertywności!

Golden retriever najwyraźniej uwielbia spacery i za nic w świecie nie chce, by się kończyły. Uwieczniono ją z właścicielem, który bardzo starał się przemówić suczce do rozsądku, jednak bezskutecznie. Pewnie myślała, że jest bardzo sprytna - wystarczy spojrzeć na tę minę, by zrozumieć, jak dumna jest ze swojego planu! Właściciel i przechodnie zanosili się śmiechem, a nagranie ze spaceru obejrzało już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Niepełnosprawny labrador po raz pierwszy bawi się w kałuży. Nagrano przeuroczy momentNiepełnosprawny labrador po raz pierwszy bawi się w kałuży. Nagrano przeuroczy momentCzytaj dalej

Golden retriever nie chce wracać ze spaceru

Suczka o imieniu Elsie uwielbia spacery, na nagraniu widać, jak bardzo nie chce wracać do domu. Choć psy często pokazują swoje niezadowolenie, gdy zbliża się koniec spaceru, ta psina postanowiła zastosować wyjątkowe środki. Elsie po prostu kładzie się na środku chodnika i z rozbrajającą miną patrzy na właściciela. Leży na grzbiecie i nie działają na nią ani słowa pana, ani fakt, że łapie ją za łapkę i próbuje nawiązać kontakt. Dopiero kiedy przybrał inną strategię, golden retriever ruszył z miejsca - wystarczyło, że mężczyzna odszedł na znaczną odległość. Wtedy suczka wstaje i z miną winowajcy kroczy za właścicielem, jednak w momencie, gdy ten łapie za smycz i chce ruszać dalej, ta ponawia całą akcję i znów ląduje na grzbiecie!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
3. Interwencja w Poznaniu. Policjanci wpadli do mieszkania w poszukiwaniu broni. Zamarli, kiedy zobaczyli, co ukryto w środku

Pies nie chce wracać ze spaceru

Nagrywająca kobieta po prostu nie może powstrzymać śmiechu. Suczka przez chwilę zapiera się, gdy właściciel próbuje ciągnąć ją na smyczy, po czym kładzie się i odmawia dalszego spaceru, a właściwie jego końca. Uroczy golden retriever robi wszystko, by odwieść pana od powrotu - wita się z innym psem, rozkłada na samym środku chodnika, nie zważając na przejeżdżających rowerzystów i cały czas patrzy na swojego pana z miną pod tytułem "wiem, jaka jestem urocza i nic nie możesz z tym zrobić". Nie wiemy, jak zakończyła się ta próba sił, gdyż nagranie urywa się, zanim pan i suczka doszli do porozumienia. Możemy się tylko domyślać, ile mają razem frajdy na co dzień!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze cudem uratowali konającego psa. Właściciele powinni być surowo karani za takie zaniedbania?
  2. Sylvester Stallone pokazał swoją córkę. Młoda kobieta zachwyca urodą. Wyglada jak tata
  3. Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwania
  4. Niedźwiedź polarny wdarł się na kemping. Doszło do najgorszego, dramat
  5. Chihuahua nie mógł opanować szczęścia. Za chwilę miał poznać noworodka, wzruszające
  6. Robert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzji

Źródło: facebook.com/thegoldenscom

Następny artykuł