Co zrobi głodny golden retriever na widok kaszki?
Źródło: instagram/djthegolden

Golden retriever próbował przechwycić jedzenie dziecku. Komiczne nagranie podbiło serca internautów

3 Maja 2020

Golden retriever nie mógł usiedzieć spokojnie, widząc jak właścicielka karmi dziecko. Widząc, że maluch grymasi, pies postanowił pomóc małemu niejadkowi.

Golden retriever ma spokojny charakter, bardzo szybko przywiązuje się do rodziny. Czworonóg z Teksasu najbardziej przywiązał się do niemowlęcia, szczególnie podczas karmienia pysznymi posiłkami!

Golden retriever zachęca dziecko do jedzenia

Jak sprawić, by dziecko zmieniło się z niejadka w łakomczucha? Pewnym pomysłem może być "zatrudnienie" golden retrievera, który namówi malucha do zajadania się. Czworonóg z Teksasu uwielbia towarzyszyć rodzinie w posiłkach. Wie, że zawsze zostanie coś dla niego na talerzu, a kto przecież nie lubi jedzenia?

Pewien pies widząc jak jego najmłodszy opiekun grymasi, zdecydował się zawsze siadać blisko niego. W ten sposób zwierzę mogło liczyć na odrobinę jedzenia. Przecież wiadomo, że dzieci uwielbiają bawić się jedzeniem. To co nie trafi do buzi, może znaleźć się w pysku czworonoga. Matka zdecydowała się nagrać komiczne zachowanie psa. Internauci zachwycili się sposobem golden retrievera na darmową kaszkę!

DZISIAJ GRZEJE:1. Nie czują bólu, dożywają kilkudziesięciu lat. W Gdańskim ZOO narodziły się baśniowe stworzenia2. Kot postanowił zrobić właścicielowi psikusa. Musiała interweniować straż pożarna

Golden retriever, na co dzień mieszkający w Teksasie, to najwierniejszy przyjaciel dziecka. Ma on nawet swój profil na Instagramie, który obserwuje prawie 40 tysięcy fanów! Na zdjęciach widać, że jest prawdziwym strażnikiem malucha. Pilnuje go w łóżku, nie odstępuje go na krok i z chęcią bawi się zabawkami. Pies troszczy się o swojego opiekuna i nie pozwala, aby stała mu się żadna krzywda. Golden retriever to wspaniały przyjaciel.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Fine breakfast this morning ????

Post udostępniony przez DJ ???? (@djthegolden)

xPsy tej rasy to świetni towarzysze zabaw
instagram/djthegolden

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dalmatyńczyk zapłodnił jamnika, ich szczeniaki wyglądają niesamowicie. Zdjęcie odbiera mowę
  2. Rzeczy, o których nie miałeś pojęcia w walce z koronawirusem. Również Twój zwierzak potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia
  3. Nikt nie dawał mu żadnych szans. Teraz nie wierzą własnym oczom
  4. Dziecko nie potrafiło powiedzieć „mama”. Owczarek zdecydował się zrobić to za niego
  5. Koty uwielbiają łazienki. Dlaczego mruczki śpią w umywalkach?
  6. Dramat właścicieli kotów. Codziennie tracą swoich pupili

Źródło: pl.sputniknews.com

Następny artykuł