Szczeniak golden patrzy w lustro
Źródło: screen shot/Reddit/r/rarepuppers

Golden retriever zobaczył się pierwszy raz w lustrze. Mina czworonoga zdradza wszystko

4 Czerwca 2020

Golden retriever zauważył w lustrze swoje odbicie. Reakcja malucha na ten widok chwyciła za serce jego właścicieli, którzy od razu chwycili za telefon i nagrali "spotkanie" szczeniaka z jego "kolegą". Wideo stało się hitem w sieci.

Na nagraniu zamieszczonym przez użytkownika r/rarepuppers portalu Reddit możemy zobaczyć rozczulające wideo. Na nagraniu zostało uwiecznione pierwsze spotkanie szczeniaka golden retrievera z jego... odbiciem w lustrze. Widok jest rozczulający, filmik w oka mgnieniu stał się bardzo popularny w internecie. Co takiego zrobi maluch, kiedy staje oko w oko z "intruzem"?

Szczeniak golden retrievera widzi się w lustrze

Drzwi od sypialni są uchylone. Zagląda przez nie mała, puchata kulka w biszkoptowym kolorze. Co to za śliczne stworzenie? To nikt inny, tylko ciekawski szczeniak golden retrievera, który niebawem doświadczy wstrząsającego przeżycia. Nieświadomy tego, co, a właściwie - kto, go spotka, wchodzi do pokoju. I nagle zamiera. Na przeciwko niego znajduje się tajemniczy przybysz. Też wygląda jak puchata kulka, jest mały i ma oklapnięte uszka. Co więcej - jest bardzo złośliwy, bo zaczyna "papugować" gesty golden retrievera. Na pyszczku malucha maluje się zafrasowanie i konsternacja. Skąd w domu pojawiło się to dziwne stworzenie? Chyba lepiej się od niego odsunąć, a może nawet trzeba uciekać... Szczeniak wycofuje się powoli z sypialni, cały czas zachowując pełną czujność - nigdy nie wiadomo, kto się kryje po drugiej stronie lustra.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chciał zobaczyć, czy husky obronią go przed niebezpieczeństwem. Zachowanie psów może zastanawiać 2. 2-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Matka pokazała zdjęcie twarzy dziecka

Czy Wasi milusińscy też reagują w zabawny sposób na swoje odbicie w lustrze?

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Mały golden retriever był zaskoczony tym, co zobaczył...Mały golden retriever był zaskoczony tym, co zobaczył...
screen shot/Reddit/r/rarepuppers

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna chorował na raka, cały czas towarzyszył mu pies. Gdy umarł, stała się niebywała rzecz
  2. Poprosili weterynarza o uśpienie agresywnej suczki. Kiedy lekarz zbadał psa, odkrył prawdę
  3. Ciężarne zwierzę umierało w strasznych warunkach. Zjadło zatruty owoc, który wybuchł
  4. Owoce w diecie zwierząt. Czy psy mogą jeść banany?
  5. Kot rasowy i dachowiec. Jakiego mruczka lepiej wybrać?
  6. Swoim zachowaniem wzruszyła miliony osób na świecie. Kobieta pomogła bezdomnemu psu na ulicy, wszystko nagrano

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł