pies okaleczony przez fryzjera
Źródło: Facebook/Vanda Souza

Kiedy odebrała psa z salonu, chciało jej się płakać. Fryzjer okaleczył zwierzę na całe życie, nie chodzi o fryzurę

15 Listopada 2020

Fryzjer popełnił tragiczny błąd. Podczas rutynowego strzyżenia zranił psa nożyczkami. Choć błąd lub wypadek może zdarzyć się każdemu, w sprawie najbardziej bulwersująca okazała się jego reakcja. Właścicielka była załamana.

Fryzjer przyjął przypominającego maltańczyka pieska o imieniu Scott w swoim zakładzie. Z relacji jego właścicielki wynika, że zwierzak zawsze lubił zabiegi pielęgnacji sierści. To, co miało być rutynowym przycięciem futerka, zmieniło się dla niego w ogromną traumę. Przez błąd strzygącego go mężczyzny zwierzak przez resztę życia będzie musiał borykać się z poważnymi problemami.

Kotek urodził się z wydłużoną nogą, jakiej jeszcze nikt nie widział. Właściciele od razu go oddaliKotek urodził się z wydłużoną nogą, jakiej jeszcze nikt nie widział. Właściciele od razu go oddaliCzytaj dalej

Fryzjer popełnił karygodny błąd

Na Facebooku ukazał się post właścicielki pieska, oburzonej tym, co spotkało jej pupila. Przekazując zwierzę obcej osobie, musimy zaufać jej, że nie wyrządzi mu żadnej krzywdy.

Weterynarze czy groomerzy zazwyczaj z racji na swoje doświadczenie i profesję zazwyczaj postrzegani są jako ludzie, którzy będą umieli obchodzić się z naszym czworonogiem w szczególny sposób.

Każdy człowiek popełnia jednak błędy. Czasem mają one tragiczne skutki. Większość potrafi przyznać się do pomyłki i zrobi wszystko, co w ich mocy, by wynagrodzić wyrządzone szkody.

W tym wypadku było jednak inaczej. Przycinając sierść w okolicy pyszczka psa, fryzjer przypadkiem przeciął nożyczkami jego wrażliwy języczek. Scott po tym incydencie wył z bólu, nie mogąc jeść ani pić.

O ile sama pomyłka może się zdarzyć - na przykład jeśli pies nagle szarpnie główką lub otworzy pyszczek, o tyle zachowanie fryzjera, który nie miał zamiaru przyznać się do błędu, jest bulwersujące.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzecz
2. Nowa wiadomość od PKO BP ucieszy nie tylko klientów banku. Polacy w końcu się doczekali
3. 14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał

Pies stracił końcówkę języka

Fryzjer twierdził, że nie ponosi odpowiedzialności, za to co się wydarzyło. Trudno uwierzyć, by osoba profesjonalnie zajmująca się psami, nie miała świadomości tego, jak zachowują się czworonogi. Większość fryzjerów potrafi zapewnić psu dostateczny komfort, by nie dochodziło do takich sytuacji.

Groomer nie tylko nie wziął odpowiedzialności za swój czyn, ale też zażądał pełnej kwoty za strzyżenie. "Niewiarygodne" skwitowała to właścicielka Scotta w poście na Facebooku.

Ciężko nie zgodzić się z rozgoryczoną kobietą. Sprawa najprawdopodobniej będzie mieć finał w sądzie. Choć pieniądze prawdopodobnie są ostatnią rzeczą, jaką martwi się właścicielka poszkodowanego psa, powinno przysługiwać jej wysokie odszkodowanie.

Scott, który zawsze był wesołym i towarzyskim czworonogiem, po tym zdarzeniu stał się smutny i zamknięty w sobie. Do ludzi odnosi się z lękiem i nieufnością. Trudno mu się dziwić. Mamy nadzieję, że sprawa będzie mieć szczęśliwy finał.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Pies, który ucierpiał przez fryzjera

Niewidomy pies po operacji pierwszy raz widzi panią. Niesamowita reakcja wzrusza do łezNiewidomy pies po operacji pierwszy raz widzi panią. Niesamowita reakcja wzrusza do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

   1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
   2. Polsat: Dziesiątki ofiar śmiertelnych i zaginionych. Żywioł za granicą nie oszczędził nikogo. Odradzamy wszelkie podróże
   3. W opolskim pies rzucił się na ośmiolatkę. Przewieziono ją helikopterem do szpitala
   4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
   5. Otrzymała wymarzony prezent od dzieci. Kiedy starsza pani zmarła, jej syn wyznał poruszającą prawdę
   6. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
   7. Kuriozalna sytuacja. Twitch banuje streamerów za nagrywanie gier z dźwiękiem

źródła: animalchannel.co

Następny artykuł