Elton John w swoim domu
Źródło: screen z transmisji: instagram.com/Elton John

Elton John przywitał dwóch nowych członków swojej rodziny. Ich zdjęciem pochwalił się na Instagramie

4 Sierpnia 2020

Sir Elton John udostępnił na Instagramie zdjęci dwóch świeżo przyjętych do jego rodziny szczeniaków. Prowadził też na tym portalu wiele transmisji i akcji, w których opowiadał o swoich odczuciach w trakcie pandemii. Maluchy robią wrażenie. Fani nie są zgodni co do rasy psa, większość podejrzewa, że to dwa małe owczarki niemieckie. Aktor wpisuje się w trend przygarniania zwierząt w czasie pandemii. Towarzystwo psa pomaga zwalczyć poczucie osamotnienie związanego z izolacją i ograniczeniami w poruszaniu się po kraju.

Sir Elton John to piosenkarz znany z wielkiego serca oraz zaangażowania w akcje charytatywne. W czasie pandemii koronawirusa zagrał koncert, transmitowany na żywo ze swojego stadionu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydarzenie pozwoliło zebrać ponad 10 milionów funtów na zwalczanie szalejącej choroby. Być może, mimo powalającej ilości wsparcia od fanów i przyjaciół, czuł się samotny zamknięty we własnym domu, celebryta postawił włączyć do rodziny dwóch nowych członków.

Porzucone w lesie szczeniaki znalazły nowy dom. Mężczyzna wybudował im najpiękniejszą budę świata, mieszkają w prawdziwym pałacuPorzucone w lesie szczeniaki znalazły nowy dom. Mężczyzna wybudował im najpiękniejszą budę świata, mieszkają w prawdziwym pałacuCzytaj dalej

Elton John dzieli się zdjęciem dwóch nowych pupili

Piosenkarz jest bardzo oddanym właścicielem dla swoich zwierzaków. Dwa lata temu opłakiwał odejście swojego poprzedniego pas, cocker spaniela o imieniu Arthur. Zwierzak miał 14 lat i towarzyszył Eltonowi przez całe swoje życie.. W trakcie jednego z koncertów zadedykował mu wykonanie piosenki "Don’t Let The Sun Go Down On Me". Gwiazda muzyki najwyraźniej pogodziła się ze stratą i postanowiła zaoferować dwóm małym szczeniakom miejsce w swojej rodzinie. W poście na Instagramie stwierdził po porstu "Witajcie w rodzinie J." Zdjęciem podzielił się także jego mąż, chwaląc się wspólnym rodzinnym spacerem.

Owczarki niemieckie to psy obdarzone nie tylko pięknym wyglądem

Owczarzaki niemieckie to przede wszystkim inteligentne i aktywne zwierzęta. Psiaki wykorzystywane są między innymi przez służby ratunkowe, którym pomagają w odnajdywaniu osób znajdujących się w niebezpieczeństwie, tropieniu zaginionych czy zbiegłych ludzi czy znajdowaniu niebezpiecznych lub nielegalnych substancji. Rasa ta mocno przywiązuje się do swoich opiekunów. Choć niektórzy uważają je za niebezpieczne czy agresywne zwierzęta, przy normalnym ich wychowywaniu w kochającym domu nie wykazują niechęci do ludzi. Dorosły pies osiąga wagę nawet do 45 kilogramów. To psy odpowiednie zarówno dla doświadczonych opiekunów jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę z tymi zwierzakami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Pies zagląda do trumny właściciela. Dokonuje strasznego odkrycia
  3. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  4. Zaczęła kopać w ziemi, nie chciała odejść. Kotka wykopała prawdziwy skarb
  5. Buldog francuski i jego niewiarygodny talent. Internauci oniemieli z zachwytu, wideo
  6. Justyna Steczkowska skrytykowana za rozmnażanie kotów. "Co za bezmyślność", internauci nie dowierzają
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Źródło:metro.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł