Edyta Górniak i Sara Boruc
Źródło: Jakub Kaminski/East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Boruc kupił żonie samochód za krocie, za podobną kwotę Górniak ma nowy dom. Chce mieszkać w górach, aby podziwiać zwierzęta

18 Października 2020

Edyta Górniak kupiła dom pod Zakopanem. Gwiazda chce mieć kontakt z naturą, podziwiać z okna wypas owiec. Jak donoszą media, Górniak nie wydała dużo pieniędzy na posiadłość, o wiele więcej musiałaby zapłacić za takie mieszkanie w Warszawie. Kiedy to Edyta stała się posiadaczką domu za niespełna 1 mln złotych, podobą kwotę Artur Boruc wydał na... samochód dla żony! Kto z nich lepiej zainwestował?

Edyta Górniak mieszkała już w wielu miastach na świecie. W dzieciństwie była związana z Ziębicami, Prószkowem, Kluczborkiem, a później także z Warszawą, Krakowem a nawet Los Angeles! Niedawno w programie "The voice", piosenkarka wspomniała o idealnym miejscu dla niej do życia. Wyznała, że marzy jej się dom z widokiem na góry, gdzie miałaby kontakt z naturą. Edyta nie rzuciła słów na wiatr i jak informuje pudelek.pl, niedawno zakupiła dom pod Zakopanem.

Myślał, że znalazł małe szczeniaczki. Rzeczywistość okazała się zupełnie innaMyślał, że znalazł małe szczeniaczki. Rzeczywistość okazała się zupełnie innaCzytaj dalej

Edyta Górniak kupiła dom w górach - ile zapłaciła?

- Edyta marzyła o spokoju, o miejscu, w którym będzie miała kontakt z naturą i będzie mogła oglądać wypas owiec na horyzoncie. Potrzebuje tego wytchnienia od świata i szaleństwa związanego z koronawirusem - zdradza informator pudelka.pl.

Edyta za dom miała zapłacić ok. 800 tys. złotych. Nie wiadomo, w jakim stanie jest mieszkanie. Czy gwiazda będzie musiała przeprowadzić remont, a może od razu może się wprowadzać? Warto zwrócić uwagę, że za podobną cenę w Warszawie można kupić mieszkanie 3-4-pokojowe lub dom w stanie surowym pod miastem. Albo te same pieniądze można wydać na samochód! Zdaniem ekspertów za podobną kwotę Artur Boruc kupił niedawno żonie białego mercedesa AMG G63!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
3. Czy psy kochają ludzi? Naukowcy już wiedzą, zaskakująca prawda

- BDAY BABY - napisała w sieci krótko Sara Boruc, chwaląc się prezentem urodzinym od męża.

Która z gwiazd lepiej ulokowała pieniądze?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dziecko nie przestaje płakać. Wtedy podchodzi do niego kotka i robi niezwykłą rzeczDziecko nie przestaje płakać. Wtedy podchodzi do niego kotka i robi niezwykłą rzeczCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Myślał, że znalazł małe szczeniaczki. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna
  4. Najstarsze koty w schronisku znalazły nowy dom. Razem mają 42 lata
  5. Dlaczego psy jedzą kamienie? Powód odbiera mowę, można je oduczyć
  6. Na orbicie Ziemi o mało nie doszło do kosmicznej katastrofy. Naukowcy alarmują

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł