dziki
Źródło: pixabay/webandi

Dramat. Ogromny dzik wbiegł do sklepu. Klienci byli przerażeni, ratowali się jak mogli

30 Listopada 2020

Ogromny dzik wbiegł do centrum handlowego w Dinslaken w Niemczech. Klienci byli przerażeni, bali się o własne życia. Zaczęli wzywać policję, prosząc ich o pomoc. Zwierzę wyglądało bardzo niebezpiecznie.

Dzik nie skrzywdził żadnego z klientów, ale sam został ranny. Przestraszone zwierzę biegało po jednym ze sklepów, zrzucając różne produkty na ziemię, powodując straty. Któryś z przedmiotów wyrządził dzikowi krzywdę, jednak zwierzęcia nie udało się złapać i zatrzymać.

Dziadek poprosił weterynarza, by uśpił jego starszego psa. Gdy zdradził powód, lekarz nie mógł wydusić z siebie słowaDziadek poprosił weterynarza, by uśpił jego starszego psa. Gdy zdradził powód, lekarz nie mógł wydusić z siebie słowaCzytaj dalej

Dzik staranował sklep

Zwierzę biegało po sklepie, a klienci wdrapywali się na stoły i krzesła, tak aby zwierzę ich nie dopadło. Zdarzenie trwało chwilę, później dzik wybiegł ze sklepu pozostawiając po sobie ogromny bałagan. Niemiecka policja podaje, że zwierzę było widziane później w okolicy. Nie wiadomo, w jakim jest stanie.

Co ciekawe, to nie była pierwsza próba wtargnięcia dzika do centrum handlowego. Już wcześniej dzik kilkukrotnie próbował wejść do środka, ale nie udało mu się staranować automatycznych drzwi. Prawdopodobnie dzik widział swoje odbicie w lustrze i je atakował. Teraz sklep był otwarty, ktoś z klientów otworzył drzwi, zwierzę mogło swobodnie wbiec, strasząc klientów.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dziki w Niemczech

Latem w niemieckim kurorcie Schoenhagen dzik wypłynął z wody i zaczął gonić plażowiczów. Turyści byli przerażeni, próbowali uciec z plaży jak najdalej się da. Dzik, który wyłonił się z Morza Bałtyckiego "rzucił" się nawet na jednego z mężczyzn. Ten próbował odpędzić go łopatą. Miał więcej szczęścia, niż nagi mężczyzna, który pod Berlinem gonił dzika, który zabrał mu torbę z laptopem!

W sezonie 2019/2020 Niemcy odstrzelili 850 tys. dzików. Stało się to po tym, gdy wykryto wirus ASF, który atakuje świnie. Myśliwi zachęcali do intensywniejszych odstrzałów dzików, szczególnie młodych.

Tragiczny wypadek w łódzkim. Łoś wyskoczył mu przed maskę, kierowca nie zdążył zahamować. Nie żyje pasażerTragiczny wypadek w łódzkim. Łoś wyskoczył mu przed maskę, kierowca nie zdążył zahamować. Nie żyje pasażerCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: interia.pl

Następny artykuł