Sunshine
Źródło: youtube/They Are My Sunshine

Dziewczynka trzyma w ramionach umierającego kotka. Nagrano, jak żegna go we wzruszający sposób, aż łza kręci się w oku

31 Października 2020

Dziewczynka zajmująca się 14-letnim kotkiem zrozumiała, że jego czas nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Zwierzątko było poważnie chore i w każdej chwili mogło umrzeć. Dziecko postanowiło pożegnać swojego czworonożnego przyjaciela i po raz ostatni przypomnieć mu, jak wiele dla niej znaczy.

Dziewczynka o imieniu Abby, choć nie rozumiała, dlaczego tak się musi stać, z trudem pogodziła się z nieuniknionym. Kot Bailey po czternastu wspaniałych latach spędzonych u boku swoich właścicieli niestety umierał. Zwierzę nie miało już siły walczyć. Z każdą minutą coraz bardziej zbliżał się ku śmierci, która nadchodziła już wielkimi krokami.

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Jej córka nie mogła dłużej milczeć, wkrótce ich rodzina się powiększyWielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Jej córka nie mogła dłużej milczeć, wkrótce ich rodzina się powiększyCzytaj dalej

Dziewczynka pożegnała pupila w niezapomniany sposób

Smutek, żal, roztrzęsienie czy wyrzuty sumienia, jakie towarzyszą utracie ukochanego psa czy kota, są porównywalne do uczuć towarzyszących zgonowi najbliższej osoby. Bezwarunkowa miłość, jaką obdarzamy nasze zwierzaki, sprawia, że ich śmierć pozostawia w sercach właścicieli dziurę, którą nie sposób załatać.

Odejście czworonożnego przyjaciela jest szczególnie trudne dla dzieci, które wspólnie wychowywały się, bawiły i spędzały każdą wolną chwilę dnia ze swoim pupilami. W wielu przypadkach nie rozumieją one, że śmierć jest nieodłącznym elementem życia, a ich ukochany piesek czy kotek musi pewnego dnia przejść na drugą stronę tęczowego mostu. Aby oszczędzić najmłodszym szoku oraz stresu związanego ze stratą czworonoga, rodzice koniecznie powinni wytłumaczyć, że każde istnienie na tym świecie ma swój kres.

Mama dziewczynka o imieniu Abby z ciężkim sercem wyznała jej, że Bailey wkrótce będzie musiał się z nią pożegnać. Rudy kocurek miał już czternaście lat, a także był ciężko chory na nefropatię. Nasilające się dolegliwości sprawiły, że zwierzątko było już na skraju śmierci. Weterynarze nie dawali mu szans na wyjście z choroby.

Młoda opiekunka nie chciała, aby jej przyjaciel opuścił ją bez pożegnania, dlatego postanowiła po raz ostatni przypomnieć mu, że zajmuje w jej sercu specjalne miejsce. Wzięła umierającego pupila na ręce i zaczęła dla niego śpiewać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowała
2. Nowy zakaz niebawem wejdzie w życie. WIR apeluje o zmianę decyzji, konsekwencje uderzą w rolników
3. Maleńki husky nauczył się mówić ludzkim głosem. Kiedy otworzył pyszczek, właścicieli zamurowało, jest nagranie

Wideo, które pokochały miliony

Nagranie, które pojawiło się w sieci, zdobyło wielką popularność. Przedstawia ono ostatnie pożegnanie dziewczynki oraz Bailey'a, które odbyło się na tylnym siedzeniu samochodu. Dziewczynka chciała zaśpiewać mruczkowi, aby chociaż na chwilę podnieść go na duchu i ulżyć w cierpieniu.

Dziecko nie bez powodu wybrało znaną piosenkę pt. "You are my sunshine". Muzyczny hit opowiada o tym, jak osoba, dla której śpiewany jest w naszym życiu ważna, a przede wszystkim wywołuje w nas poczucie szczęścia. Dziewczynka bez wątpienia postrzegała swojego pupila jak własne słoneczko, które codziennie rozjaśnia jej dzień i przywołuje uśmiech na usta.

Podczas śpiewania dziecko przytuliło do siebie schorowanego kota i spokojnym ruchem dłoni gładziła go po łebku i grzbiecie. Na sam koniec utworu ucałowała Baileya w głowę, a ten cichutko zamruczał w podziękowaniu. Zaledwie po trzech godzinach od nagrania wideo kotek odszedł z tego świata.

Nagranie z udziałem dziewczynki i jej umierającego kotka poruszyło serca wielu Internautów, dlatego wkrótce zostało także wyemitowane na antenie znanego amerykańskiego programu The Ellen Degeneres Show. Widzowie nie potrafili powstrzymać emocji. Ronili łzy, patrząc na poruszającą chwilę ostatniego pożegnania.

Bez wątpienia można posunąć się do stwierdzenia, że zwierzęta mają niewyobrażalny wpływ na nasze życie. Właśnie z tego powodu musimy pamiętać, aby okazywać im troskę i miłość, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie zmuszeni pożegnać się z nimi na zawsze.

ZOBACZ WIDEO:

Nie będzie Nie będzie "Piątki dla zwierząt"? Wiceminister wszystko potwierdziłCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Psi staruszek utknął na dobre. Strażnicy miejscy od razu rzucili się na pomoc
  4. Miał świętować swój wieczór kawalerski. Nagle na imprezie pojawiła się suczka, miała ważną wiadomość
  5. Porzucił owczarka niemieckiego, bo urodził się z bardzo rzadką wadą. Na świecie jest tylko 14 takich psów
  6. Wspaniała wiadomość dla setek tysięcy Polaków. Widmo powodzi nie będzie ich już straszyć
  7. Kobieta ważyła 300 kg, teraz wygląda jak milion dolarów. Efekt metamorfozy i wyjątkowej diety onieśmiela wszystkich krytyków

źródło: podaj.to

Następny artykuł