Dziewczynka spadła z wysokości
Źródło: ROSSYIA1

Dziewczynka wypadła z 9 piętra bloku. Wszyscy oniemieli, gdy poznali sprawcę

29 Lipca 2020

Dziewczynka przesiadywała na parapecie w bloku mieszkalnym i wyglądała przez okno, czekając na swoją mamę. Nagle dziecko wypadło z 9. piętra. Kiedy rodzina i sąsiedzi dowiedzieli się, kto był odpowiedzialny za spowodowanie wypadku nie mogli uwierzyć.

Dziewczynka, którą rodzice pozostawili bez opieki osoby dorosłej, uległa poważnemu wypadkowi. 7-letnie dziecko wypadło przez otwarte okno na jednym z osiedli mieszkalnych na terenie Rosji. Jak ustalono w trakcie dochodzenia, mała dziewczynka została wypchnięta z mieszkania i spadła na ziemię z ponad 30 metrowej wysokości. Dziecko przebywało samo w mieszkaniu, dlatego tożsamość sprawcy wypadków na długi czas pozostawała zagadką dla funkcjonariuszy prawa.

Przed chwilą Sąd wydał decyzję w sprawie pumy Nubii. WażnePrzed chwilą Sąd wydał decyzję w sprawie pumy Nubii. WażneCzytaj dalej

Dziewczynka wypadła z 9 piętra

Mama dziewczynki przebywała poza mieszkaniem w czasie, kiedy doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dziecko czekało na powrót rodzica, ponieważ obiecano jej, że wyjdą razem na długi spacer. W tamtym czasie trwała zima, dlatego siedmiolatka, nie mogąc się doczekać wspólnych zabaw, założyła ciepłe ubrania. W następnej kolejności włożyła do środka swojego plecaka kota, którego planowała zabrać na przechadzkę po okolicy. Mała Rosjanka przeniosła plecak w okolicę okna, skąd wyjrzała na ulicę w poszukiwaniu sylwetki swojej mamy. Niestety, pupilowi nie odpowiadało to, że znajduje się w środku teczki dziewczynki, dlatego z całych sił próbował wydostać się na wolność. Niefortunnym trafem w trakcie ucieczki z plecaka zwierzak popchnął swoją właścicielkę, która nie spodziewając się takiego obrotu sytuacji straciła równowagę i wypadła na zewnątrz.

DZISIAJ GRZEJE:1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Opiekun przed śmiercią chciał zobaczyć się z ukochanym psem. Reakcja wzrusza do łez
3. Husky został wychowany przez koty. Teraz zachowuje się dokładnie jak one

Dziecko miało wielkie szczęście

Siedmiolatka spadła na pagórek usypany z miękkiego śniegu, co przypadkowo zauważył przechodzień. Na miejsce wypadku zostało wezwane pogotowie medyczne, które przetransportowało zszokowane dziecko do najbliższego szpitala. Całe szczęście upadek z ogromnej wysokości zakończył się tylko kilkoma niegroźnymi siniakami. Lekarze stwierdzili, że grube, zimowe ubrania i lądowanie w śniegu uchroniło dziewczynkę od poważniejszych obrażeń. Sprawa nabrała medialnej popularności i wkrótce po ogłoszeniu wyników badań, iż dziecku nie grozi żadne niebezpieczeństwo, internauci zainteresowali się okolicznościami wypadku. Jeden z użytkowników mediów społecznościowych pozostawił żartobliwy komentarz, sugerując, że kotek dziewczynki oddał jej jedno ze swoich dziewięciu żyć.

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Na zdjęciu schował się pies. 90% osób poddaje się w kilka sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
  7. Turyści zachwycają się "polskim Dubajem". Nadmorski kurort co roku przyciąga tłumy Polaków

Źródło: dailymail.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł