pies i dziecko
Źródło: pixabay.com/Muscat_Coach

Dziewczynka nie mogła pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. Napisała list do Boga, dostała odpowiedź

24 Lipca 2020

Dziewczynka od urodzenie przebywała ze swoim psem, Abbey. Dziecko od razu zakochało się w cierpliwym i opiekuńczym czworonogu, który odwzajemniał jej miłość. Para spędzała ze sobą każdą wolną chwilę. Wraz z upływem czasu pies starzał się, w końcu zachorował. Suczka odeszła i choć Meredith wiedziała, że jej przyjaciółka znalazła się w lepszym miejscu, nie mogła pogodzić się ze stratą.

Dziewczynka spędziła ze swoim pupilem jego ostatnie chwile. Widziała śmierć swojego towarzysza zabaw, pocieszyciela i obrońcy. Mimo, że doskonale rozumiała sytuację ciężko przeżywała odejście jej kochanego pieska. Rodzice robili wszystko co mogli, by ją pocieszyć i zająć jej myśli czymś innym. Ich wysiłki nie przynosiły jednak żadnego rezultatu. Dziewczynka postanowiła napisać list do Boga, by upewnić się, że jej pies dostanie w raju najlepszą możliwą opiekę. Rodzice, uznając to za krok w stronę pogodzenia się z żałobą pomogli córce w wysłaniu wiadomości.

Golden retriever poznał szczeniaka owczarka niemieckiego. Słodkie wideo chwyta za serceGolden retriever poznał szczeniaka owczarka niemieckiego. Słodkie wideo chwyta za serceCzytaj dalej

Dziewczynka napisał list do Boga

Meredith postanowiła wyświadczyć swojemu pupilowi ostatnią przysługę i zwrócić uwagę stwórcy, na nowo przybyłego do nieba psa. Prosi, by pamiętał on o tym, by się z nim bawić i wylicza ulubione aktywności jej zwierzaka:

Drogi Boże,

Proszę zajmij się moim psem. Zmarła wczoraj i znajduje się z Tobą w Niebie. Bardzo za nią tęsknię. Cieszę się, że pozwoliłeś mi spędzić z nią czas, mimo że ostatecznie zachorowała. Mam nadzieję, że będziesz się z nią bawił. Lubi pływać i bawić się piłką. Przesyłam jej zdjęcie, żebyś mógł ją rozpoznać. Naprawdę bardzo za nią tęsknię.

Twoja Meredith.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
3. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci

Dziewczynka zakleiła kopertę i nakleiła na nią dwa znaczki pocztowe, tak by mieć pewność, że trafi pod wskazany adres, po czym pobiegła wrzucić ją do skrzynki pocztowej. Mijały tygodnie jednak jej wiadomość pozostawała bez odpowiedzi. Zmartwione dziecko dopytywało rodziców, czy sądzą, że Bóg dostał jej list. Zapewniali ją, że na pewno go przeczytał.

Do dziewczynki przyszła paczka w złotym papierze

Pewnego dnia listonosz przyniósł zaadresowaną do dziewczynki przesyłkę, zawiniętą w złoty papier. Na paczce nie było adresu nadawcy, co wzbudziło podejrzenia matki dziecka. Zdecydował jednak, że pozwoli ją córce otworzyć. Gdy ta rozwinęła papier, ich oczom ukazała się książka Rogersa "Gdy zwierzątko umiera". Córka otworzyła ją i wpatrywała się w wewnętrzną stronę okładki. Gdy matka przeczytała dedykację oniemiała.

Droga Meredith,

Abbey dotarła bezpiecznie do Nieba. Zdjęcie pozwoliło mi od razu ją rozpoznać. Abbey nie jest już chora. Jej duch jest tu ze mną, podobnie jak w twoim sercu. Abbey uwielbiała być twoim psem. Jako, że w nie potrzebujemy tutaj naszych ciał, nie noszę spodni i nie mam kieszeni, w których mógłbym trzymać twoje zdjęcie, przesyłam je Tobie z powrotem w tej małej książeczce, byś miała jakąś pamiątkę po Abbey. Dziękuje za twój piękny list, podziękuj mamie, za to, że pomogła ci go napisać i przesłać. Masz wspaniałą mamę. Wybrałem ją specjalnie dla ciebie. Przesyłam moje błogosławieństwo i miłość. Swoją drogą, łatwo mnie znaleźć, jestem wszędzie tam gdzie jest miłość.

Z wyrazami miłości, Bóg.

Odpowiedź na prawdę podniosła dziewczynkę na duchu. Dzięki niej łatwiej pogodziła się ze stratą i miała pewność, że jej pies jest w dobrych rękach.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  3. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Niepokojące wieści z południa Polski. Grał na weselu. Miał koronawirusa. Sytuacja jest poważna

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł