Dziewczynka zaczepia psa
Źródło: screen z youtube/ Rafaela Pereira

Mała dziewczynka zaczepiała labradora. Matka nagrała niebezpieczną zabawę

23 Lipca 2020

Dziewczyna siedziała na podłodze i zaczepiała zmęczonego labradora. Psiak leżał na ziemi, niespecjalnie był niezainteresowany dzieckiem, które bawiło się jego uchem czy dotykało po pyszczku. Matka nagrała zabawę, po czym pokazała ją w sieci. Nie wyglądało to bezpiecznie.

Dziewczynka na wszelkie możliwe sposoby próbowała skłonić psa do zabawy. Labrador nie miał na to najmniejszej ochoty, cierpliwie pozwalał się dotykać po głowie. Dziewczynka sprawdzała ucho psa, kręciła się koło niego, wpadając pupą na jego pyszczek, po czym rękoma zaczęła łapać jego wargi. Z pewnością nie było to najmilsze uczucie dla zwierzaka, który w każdej chwili mógł ugryźć dziecko za takie zachowanie! Matka wszystko nagrywała, pozwalała się "bawić". Po chwili próbowała słownie zwrócić uwagę córce. Czy to przyniosło efekt?

Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętomMocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętomCzytaj dalej

Dziewczynka zaczepia labradora

Całe szczęście, po chwili dziewczynka zniechęciła się i przestała zaczepiać labradora. Obok leżał drugi pies, dziecko podeszło do niego. Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że była to bezpieczna zabawa, to pozostaje zadać pytanie, czy aby na pewno? Pies w każdej chwili mógł ugryźć dziecko w rękę czy twarz. Przecież dziewczynka ciągnęła go za wargi, czy "głaskała" po kufie. Nie wyglądało to na przyjemne.

Internauci zachwycili się zachowaniem labradora, który był bardzo cierpliwy. Mówi się, że psiaki tej rasy są idealnymi "niańkami" dla dzieci, tak bardzo uwielbiają z nimi spędzać czas. Zwierzaki często nie zdają sobie jednak sprawy z własnej siły i masy, co często może okazać się fatalne w skutkach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
3. Kot myśli, że jest człowiekiem. Właściciel futrzaka nagrywa wszystko, niezwykłe umiejętności

Kilka lat po publikacji wideo w serwisie YouTubie, Rafaela Pereira umieściła komentarz o śmierci labradora.

- Cześć wszystkim. Niestety mam do przekazania smutne wiadomości. Caya odeszła w lipcu tego roku. Miała 13 lat - napisała właścicielka zwierzaka. Dodała, że suczka poważnie zachorowała i należało uśpić psa. - Co za smutny dzień. Będziemy tęsknić za naszą dziewczynką zawsze. Ona była najbardziej delikatnym psem, jakiego widzieliśmy. Słowa nie opiszą tego, co czujemy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  3. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Rodzina spała na dziedzińcu. Stado małp wtargnęło do środka, wydarzyła się tragedia
  7. Niepokojące wieści z południa Polski. Grał na weselu. Miał koronawirusa. Sytuacja jest poważna

Źródło: youtube.com

Następny artykuł