dziecko i pies
Źródło: youtube.com/ViralHog

Mała dziewczynka chciała dać buziaka psu. Rodzice wszystko nagrali, nie spodziewali się reakcji

18 Września 2020

Dziewczynka, która jeszcze nie potrafi mówić, musi porozumiewać się ze światem w inny sposób. Znalazła więc doskonałą metodę , by okazać uczucie psu mieszkającemu z nią pod jednym dachem. Rodzice nagrali ich spotkanie, nie mogli przewidzieć reakcji zwierzaka.

Dziewczynka o imieniu Quinn wprawdzie nie umie jeszcze mówić, ale doskonale wie, jak porozumiewać się z rodzinnym psiakiem, Larrym. Wielu rodziców ma wątpliwości co do tego, jak dziecko i pies będą się dogadywać mieszkając pod jednym dachem. Często zdarza się nawet, że właściciele pozbywają się zwierzaka, który był z nimi od lat, kiedy na świecie ma pojawić się nowy członek rodziny w obawie, że pies zrobi dziecku krzywdę. To wideo udowadnia, że podobne założenia nie mają racji bytu!

Nastolatek pochwalił się w sieci, jak rzuca kotem do jeziora. Nie przewidział konsekwencjiNastolatek pochwalił się w sieci, jak rzuca kotem do jeziora. Nie przewidział konsekwencjiCzytaj dalej

Dziewczynka daje buziaka psu

Na filmiku nagranym przez rodziców widzimy małą dziewczynkę, która siedzi na podłodze razem z ogromnym psem. Psiak leży z pyskiem na wyciągniętych przednich łapach i ani drgnie. Gaworząca dziewczynka w pewnym momencie zbliża się do jego pyszczka i bardzo, bardzo ostrożnie daje psu buziaka prosto w nos. Cierpliwy pies ani drgnie, jedynie mruży oczy, a zachęcone dziecko całuje go jeszcze kilka razy. Później widzimy, jak Quinn się odsuwa, a dopiero po chwili pies reaguje na całą czułość, jaką właśnie otrzymał.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Będą zmiany w transporcie zwierząt samolotem. Nowe prawo wejdzie w życie w 2021 roku
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3.Rolnik szuka żony. Widzowie zastanawiają się jakie zwierzęta hoduje Paweł. Znamy odpowiedź

Psiak podnosi się i podchodzi do dziewczynki z ogromną ostrożnością - kładzie łapy na jej nogach tak, jakby chciał ją złapać, po czym odwzajemnia pocałunki! Bardzo delikatnie liże twarz dziecka i widać, że naprawdę stara się nie zrobić mu krzywdy. To niesamowite, jak łatwo psy przyjmują rolę opiekuna dla małych dzieci - wiedzą, że mają do czynienia z małym, delikatnym człowiekiem i starają się jak mogą, żeby młody członek rodziny czuł się bezpiecznie. To wideo udowadnia, że odpowiednio wychowany pies nie stanowi zagrożenia nawet dla naprawdę małych dzieci.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
  2. Wiewiórka uratowana przed huraganem podbija Instagram. Słodkiego misia rzadko wypuszcza z łapek
  3. Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdę

źródło: webniusy.com

Następny artykuł