Dziewczynka stała sama naprzeciwko 6 psów
Źródło: youtube/Pitbull Channel

4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli

15 Sierpnia 2020

Dziewczynka, która miała zaledwie 4 lata stanęła oko w oko z sześcioma psami rasy pitbull. Zwierzęta były bardzo głodne i ostrzyły sobie zęby na soczysty obiad. Zachowanie dziecka zostały uchwycone na wideo, film błyskawicznie stał się hitem internetu.

Dziewczynka stawiła czoła licznej grupie psów rasy pitbull. Sześć masywnych czworonogów w ciemnych kolorach zbliżyło się w kierunku bezbronnego dziecka, które stało plecami w stronę szafek kuchennych. W tamtej chwili psy nie były bardzo głodne, zbliżała się ich pora karmienia. Nagranie opublikowane na platformie Youtube wprawia w osłupienie. Jak zachowają się zwierzęta?

Malutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemieckiMalutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemieckiCzytaj dalej

Dziewczynka nakarmiła pitbulle

Na popularnym nagraniu widoczna jest mała dziewczynka otoczona przez psy. Zarejestrowane zdarzenie miało miejsce w kuchni, gdzie zaledwie 4-letnia dziewczynka patrzyła z odwagą na zbliżające się zwierzęta i dokładnie wiedziała, co musi zrobić w tej sytuacji. Zbliżała się już godzina obiadu, dlatego psy coraz bardziej nie mogły się doczekać aż zaspokoją rosnący głód. Nakarmienie sześciu wygłodniałych pitbulli okazało się być bajecznie prostym zadaniem dla urodzonej treserki zwierząt.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Dziecko świetnie sobie radzi w treningu pupili, które grzecznie wykonują każde z jej poleceń. Wystarczy, że dziewczynka wskaże palcem by psiaki usiadły, aby każdy z nich posłusznie usiadł i poczekał aż obiad zostanie podany. Co zaskakujące, w zachowaniu dziewczynki nie widać ani cienia strachu. Widać, że towarzystwo pitbulli jest jej niestraszne, a wręcz przeciwnie - sprawia jej wielką przyjemność! Wideo pokazuje krok po kroku jak dziecko wyjmuje i rozsypuje górę karmy na podłodze. Nawet wtedy zwierzęta nie ruszają się ze swoich miejsc, czekają na sygnał ze strony dziewczynki, że mogą zacząć już jeść. Kiedy wszelkie przygotowania zostały już poczynione, wreszcie przychodzi pora upragnionego obiadu! Wystarczy, że dziewczynka w różowej koszulce wypowie jedno słowo, a pitbulle rzucają się na smakowitą karmę. To ona ma tutaj absolutną kontrolę!

Nagranie wrzucone do sieci pokazuje, że krzywdzący stereotyp dotyczący psów rasy pitbull nie zawsze się sprawdza, a ułożenie ich jest tak proste, że potrafi to zrobić nawet dziecko.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Zaopiekowali się bardzo wychudzonym husky. Kiedy poczuł się lepiej, zmienił się nie do poznania
  4. Malutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemiecki
  5. Czy można spać z psem w łóżku? Właściciele zwierzaków nie ucieszą się z tych słów
  6. Niewyobrażalny dramat w Grecji. Niestety, chodzi o Polaka

Źródło: kochamyzwierzeta.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł