Pies wyciąga dziecko z wody
Źródło: youtube/dailymail

Zobaczył dziewczynkę w wodzie. Pies nie zawahał się

12 Sierpnia 2020

Dziewczynka wybrała się z rodzicami na plażę. Przebrała się w kostium kąpielowy i chwilę później wskoczyła do wody. Dziecko wygłupiało się przy brzegu, jednak pies nie odebrał tego jak zabawkę. Postanowił uratować dziecko!

Dziewczynka wybrała się z rodziną na wakacje do północno-zachodniej Francji. Latem większość z nas lubi wypoczywać nad wodą, stąd rodzina udała się na plaże. Zabrali ze sobą psa, którego nie chcieli zostawiać w domu. Rodzina była zżyta z czworonogiem, który dobrze znosił upały. W pewnym momencie zwierzę weszło do wody, ale nie po to, aby się w niej ochłodzić. Powód? Psiak myślał, że dziewczynka potrzebuje pomocy.

Rzucili się pitbullowi na ratunek. Nagle zobaczyli za nim niebywałe zwierzę, zamarliRzucili się pitbullowi na ratunek. Nagle zobaczyli za nim niebywałe zwierzę, zamarliCzytaj dalej

Dziewczynka została uratowana przez psa

Dziewczynka o imieniu Matyas świetnie bawiła się w wodzie. Nagle uderzyła ją niewielka fala, jednak to nie przerwało zabawy dziecka. Innego zdania na ten temat był pies, który uznał, że należy ratować dziewczynkę. Czworonóg wskoczył do wody, chwycił ją zębami za koszulkę i zaczął wyciągać z oceanu na brzeg. Cała sytuacja wydała się zabawna dziecku, które zaczęło się śmiać, jednak pozwoliło zwierzakowi ciągnąć się dalej. Chwilę później Matyas i czworonóg byli bezpieczni. Nie da się ukryć, że zwierzak spisał się na medal!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia

Pies "uratował" dziecko, co widzimy na załączonym filmiku. Zdarzenie zostało nagrane przez opiekunów, którzy cały czas również czuwali nad bezpieczeństwem dziecka. Widać, że osoba, która trzymała kamerę stała w wodzie i w każdej chwili pomogłaby dziecku, które mogłoby zacząć naprawdę się topić. To ważne, że opiekun nie doglądał dziecka z plaży. Wtedy mógłby nie zdążyć zareagować!

Filmik ukazuje wspaniałe zachowanie czworonoga, który wskoczył do wody, aby pomóc bliskiej mu osobie. Pamiętajcie jednak, że ten pies był wielki oraz nie bał się wody. Nie wszystkie zwierzaki weszłyby ochoczo do oceanu. Poza tym mniejszy czworonóg mógłby nie mieć sił, aby uratować kogoś z wody, co mogłoby zakończyć się tragedią.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  2. Odkrył, co znajduje się tuż pod stopami turystów na plaży w Kołobrzegu. Pomógł mu w tym wykrywacz
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Co się dzieje? Policja na bulwarach i przy wejściach na plaże w Polsce

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł