Dziewczynka przytula się do pitbulla
Źródło: screen shot/Youtube/Rumble Viral

Dziewczynka zbliżyła twarz do pitbulla. Rodzice nie zdążyli zareagować

11 Czerwca 2020

Dziewczynka bawiła się z pitbullem. W pewnym momencie dziecko zbliżyło twarz do wielkiego psa. Nikt nie mógł przewidzieć tego, co się stanie. Rodzice malucha wszystko nagrali, wideo wywołało burzę wśród internautów. Co takiego zrobił dziecku wielki pitbull? Czy to na pewno był dobry pomysł pozwolić na to, żeby mała dziewczynka bawiła się z psem?

Dla większości pitbulle to psiaki, które raczej nie kojarzą się z łagodnymi, przyjacielsko nastawionymi czworonogami. Dlatego filmik, którym podzielili się w sieci rodzice malutkiej dziewczynki o imieniu Mia wywołał lawinę komentarzy. Internautów wprawiło w osłupienie to, co zobaczyli na niespełna 30 sekundowym nagraniu. Maluch i pitbull leżeli obok siebie, dziewczynka zaczepiała delikatnie psiaka, po czym zrobiła coś, co zaskoczyło wszystkich. Zbliżyła do otwartego pysku pitbulla swoją malutką twarz.

Dziecko zbliżyło twarz do pitbulla, to, co się wydarzyło wprawiło wszystkich w osłupienie

Mia i Maverick, uroczy psiak rasy pitbull zostali przyłapani na wspólnych zabawach. Ta z pozoru niedopasowana para wygląda razem rozkosznie. Dziewczynka zaczepia psa, jednak jest przy tym bardzo delikatna. Również pitbull zachowuje ogromne wyczucie w zabawach z dzieckiem. Psiak delikatnie łapie pyszczkiem palce dziewczynki, ale widać, że bardzo uważa, żeby nie zrobić maleństwu żadnej krzywdy. W pewnym momencie dzieje się jednak coś, co mrozi krew w żyłach. Dziewczynka pochyla się tuż nad pyskiem pitbulla, zbliża do niego twarz, w każdej sekundzie może dojść do tragedii.

Psy zakradły się do pokoju dziecka. Rodzice nie dowierzali, gdy obejrzeli nagranie z ukrytej kameryPsy zakradły się do pokoju dziecka. Rodzice nie dowierzali, gdy obejrzeli nagranie z ukrytej kameryCzytaj dalej

Dziecko praktycznie wkłada głowę w pysk pitbulla! Jaka jest reakcja wielkiego psiska? Pitbull jest zachwycony! Odwzajemnia zaczepki małej dziewczynki. Cały czas pilnuje jednak, żeby nie zrobić dziecku krzywdy. Gołym okiem widać, że psiak bardzo uważa na swoją malutką towarzyszkę. I że jest zachwycony wspólnie spędzanym czasem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kundelek spał na grobie na cmentarzu. Nagrobek nie należał do jego właściciela

2. Na zdjęciu ukrywa się kot. 85% internautów nie wierzy, że naprawdę tak jest

Widok wyczynów tej dwójki jest rozbrajający. Dziewczynkę i pitbulla łączy niesamowita więź - widać to gołym okiem. Nagranie podzieliło internautów na dwa osoby. Jedni zachwycili się reakcją zwierzaka, a drudzy uznali, że tak niebezpieczne zwierzę nie powinno zbliżać się do dziecka, bo mogło mu wyrządzić krzywdę. A Wy co o tym myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Pitbull pozwala dziewczynce zrobić ze sobą praktycznie wszystkoPitbull pozwala dziewczynce zrobić ze sobą praktycznie wszystko
screen shot/Youtube/Rumble Viral

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Owczarek niemiecki i jelonek zostali parą. Prawdziwa przyjaźń i miłość, która wzrusza do łez
  3. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  4. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  5. Dwa koty ukryły się na fotografii. Tylko nieliczni potrafią rozwiązać łamigłówkę w 2 minuty
  6. Radosław Majdan podzielił się wzruszającym zdjęciem z rana. Przepiękny widok, rozczuli każdego

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł