Scarlett i Lebowski
Źródło: facebook/Scarley's World

Dziewczynka wychowała się wraz z pitbullami. Dopiero po latach wyznała całą prawdę w emocjonującym liście

10 Września 2020

Dziewczynka o imieniu Scarlett przyszła na świat przeszło 10 lat temu. Zamieszkała w domu wraz ze swoją rodziną oraz czworonożnymi podopiecznymi. Od dzieciństwa pupilami rodziny zawsze były psy rasy pitbull, dlatego dziewczynka już od pierwszych dni wychowywała się w otoczeniu psów. Niestety pitbulle nie cieszą się dobrą opinią wśród wielu osób. Jako przyczynę uprzedzeń do tych zwierząt najczęściej podawana jest wrodzona agresja. Po 9 latach dziewczynka postanowiła zdradzić prawdę na temat wspólnego życia z pitbullami.

Dziewczynka przyszła szczęśliwie na świat i stała się nowym członkiem pewnej amerykańskiej rodziny. Scarlett już w pierwszych dniach swojego życia spotkała psy rasy pitbull, które staną się jej długoletnimi towarzyszami. Wkrótce do rodziny dołączy także nowy pupil, który również jest przedstawicielem tej samej rasy. Po długich latach Scarlett postanowiła przerwać milczenie i zwierzyć się publicznie z jej doświadczeń u boku psów, które wielokrotnie były nazywane jednymi z najbardziej niebezpiecznych zwierząt domowych. Czy wrodzona agresja pitbulli oraz skłonność do ataków na właścicieli to tylko mit?

Labrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranieLabrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranieCzytaj dalej

Dziewczynka przeczytała poruszający list

Na platformie Youtube pojawiło się nagranie, które dokumentuje 9 lat życia dziewczynki o imieniu Scarlett. Dziewczynka czyta w nim list o swoim dzieciństwie, a w tle pojawiają się zdjęcia i krótkie filmy z każdego okresu w życiu dziecka. Już od pierwszych sekund filmu można się dowiedzieć, że suczka Dahlia oraz pies Dude były dla niej jak prawdziwe rodzeństwo. Zwierzaki towarzyszyły i broniły małą dziewczynkę w każdej chwili, jednocześnie pozwalając na to by je przytulała czy spała oparta o ich grzbiety. Kiedy Scarlett miała 3 lata, musiała pożegnać się z Dudem. Wkrótce później do rodziny dołączył mały szczeniak, który także był przedstawicielem rasy pitbull. Dostał na imię Lebowski. Niedługo po tym Dahlia także odeszła na drugą stronę tęczy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie

Scarlett opisuje wszystkie niesamowite chwile z udziałem jej zwierzaków, które wywarły na niej największe wrażenie. W swoim wzruszającym liście opowiada, jak między nią a Lebowskim narodziła się wyjątkowa więź. Pomimo opinii osób z otoczenia jakoby pies stanowił dla niej zagrożenie, Scarlett nigdy nie poczuła się zastraszona przez swojego pupila. "Udowodniłeś mi, że każdy pies zasługuje na to, by być czyimś najlepszym przyjacielem" - mówi dziewczynka w przepięknym liście skierowanym do Lebowskiego.

Dziewczynka każdego tygodnia przychodzi z rodzicami do schroniska, gdzie pomaga zwierzętom, które nie miały tyle szczęścia, co pupile mieszkające wraz z opiekunami. Scarlett zachęca innych, aby także uwierzyli, że pitbulle potrafią być najwierniejszymi i najspokojniejszymi psami, jakie można sobie wymarzyć, ponieważ wiele z nich cierpi wskutek krzywdzących stereotypów i wciąż czeka na adopcję.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak dobrego momentu na dorwanie klasyków z PRL-u jeszcze nie było. Na liście są perełki w doskonałym stanie
  2. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Porażające słowa premiera Morawieckiego. Mówi o nowych obostrzeniach

źródło: youtube.com

Następny artykuł